Chwila oddechu - NowogardInfo - pierwszy nowogardzki portal informacyjny

Dożynki pełne atrakcji

Więcej…

Już w najbliższą sobotę odbędą się gminne Dożynki. Tym razem uroczystości odbędą się na boisku na nowogardzkim Osiedlu Bema.

Tradycyjnie już Święto Plonów rozpocznie się Mszą Św. w kościele pw. Matki Bożej Fatimskiej. W południe rozpocznie się równie tradycyjny ceremoniał dożynkowy wraz z rozstrzygnięciem gminnych konkursów.

Więcej…

W sobotę Harcowiada

Więcej…

W najbliższą sobotę odbędzie się tradycyjna impreza organizowaną przez nowogardzkie środowisko lewicowe.

To będzie już XVI edycja Harcowiady – bo taką nazwę nosi ta impreza.

Więcej…

Mesajah i Urszula na dożynkach

Mesajah i Urszula to kolejne gwiazdy tegorocznych gminnych dożynek.

Urszuli nie trzeba nikomu przedstawiać. Za całą rekomendację wystarczy kilka tytułów piosenek jak choćby Dmuchawce, latawce, wiatr, Malinowy król czy choćby Konik na biegunach.

Więcej…

Nadciągają Muzy

Więcej…

Choć festiwalowe atrakcje trwają od kilku dni to jednak dopiero dziś oficjalnie rozpoczyna się Festiwal Filmu Muzyki Malarstwa Lato z Muzami.

Pierwsze filmy można było obejrzeć już w miniony poniedziałek. Od rana w zali kinowej, a wieczorem w kinie plenerowym, które w tym roku umiejscowiono na Placu Wolności, można było obejrzeć filmy dla dzieci i tej starszej widowni.

Więcej…

Weekend w kinie

Więcej…

W najbliższy weekend nowogardzkie kino planuje popracować nad dobrym humorem mieszkańców naszego miasta. W tym celu w repertuarze zmieszczono dwie komedie.

Pozycja obowiązkowa to opowieść o czterech wieloletnich przyjaciółkach, które raz w miesiącu spotykają się w stworzonym na własny użytek klubie czytelniczym. Niejedno już w życiu widziały, przeczytały i przeżyły, ale Pięćdziesiąt twarzy Greya okaże się w ich przypadku pozycją wyjątkowo inspirującą.

Więcej…

Więcej artykułów…

Strona 1 z 76

pierwsza
poprzednia
1