Więcej…

Już w niedzielę ulicami naszego miasta przebiegną uczestnicy IV Nowogardzkiego Biegu Ulicznego Toyoty Kozłowski.

Bieg główny rozpocznie się o godzinie 13.00. Jego uczestnicy będą mieli do pokonania dystans 10 km.

Więcej…

Więcej…

Choć weekend w nowogardzkim kinie rozpocznie się od animacji dla dzieci, to później poziom emocji znacznie wzrośnie. Ukoronowaniem będzie nowy horror, który już teraz jest jednym z najbardziej kasowych filmów gatunku.

Rock dog: Pies ma głos to pełna humoru, przygód i wzruszeń animowana opowieść o spełnianiu marzeń. Reżyserem jest wywodzący się ze słynnego studia Pixar Ash Brannon – scenarzysta i reżyser nominowanego do Oscara Na fali i współtwórca nagrodzonego Złotym Globem Toy Story 2.

Więcej…

Więcej…

W poprzedniej kolejce Pomorzanin zmierzył się z zespołem z Dobrej. W nadchodzący weekend zagra również z ekipą z Dobrej tyle, że Szczecińskiej.

W ligowej tabeli obie drużyny dzielą tylko dwa zespoły i różnica jednego punktu. Pomorzanin ma w swoim dorobku siedem, Ehrle sześć.

Więcej…

Więcej…

Miniony weekend w naszym mieście upłynął pod znakiem kolejnych zawodów na nowogardzkim torze motocrossowym.

Tym razem w ramach Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej rywalizowali motocykliści, a na quadach ścigali się o Mistrzostwa Polski.

Więcej…

Więcej…

Od niedawna do Miętna można jechać po nowej nawierzchni. Zakończył się właśnie remont tego odcinka drogi.

Remont ten był drugim etapem prac polegających na przebudowie drogi powiatowej Truskolas – Nowogard na odcinku Miętno - Nowogard.

Więcej…

Więcej…

W minioną sobotę na nowogardzkim jeziorze odbyły się regaty o Puchar Burmistrz Nowogardu Roberta Czapli zorganizowane przez Klub Żeglarski Knaga.

W zawodach rywalizowano w dwóch kategoriach: w klasie Optymist, w której ścigali się dzieci i młodzież oraz z klasie Open.

Więcej…

Więcej…

Pomorzanin wygrał drugi mecz w tym sezonie dzięki czemu znacząco wspiął się w tabeli regionalnej okręgówki.

Rywalem naszej drużyny był sąsiad zza między czyli Sarmata Dobra, która początku obecnego sezonu nie może uznać za udany.

Więcej…

Strona 3 z 355

3

Zaloguj się

Reklama
Reklama