Więcej…

2 czerwca nastąpiła zmiana na stanowisku Komendanta Komisariatu Policji w Nowogardzie. Zmiana była jednodniowa.

Tego dnia fotel Komendanta zajął uczeń Szkoły Podstawowej w Orzechowie objął Kamil Mikołajczyk. Wszystko to za sprawa konkursu plastycznego Dzień Dziecka z Policją. Główną nagrodą w konkursie był Fotel Komendanta.

Więcej…

Więcej…

Od dziesięciu lat w Nowogardzie funkcjonuje firma produkująca elementy wygłuszające wnętrza samochodów. W sobotę firma świętowała tę rocznicę.

Jubileusz połączono z obchodami Dnia Dziecka. W czasie gdy najmłodsi bawili się na znajdującym się w pobliżu fabryki placu goście zaproszenia na obchody zwiedzali linię produkcyjną.

Więcej…

Więcej…

Trwający od czwartku Dzień Dziecka w nowogardzkim kinie to – jak się nietrudno domyśleć – propozycje dla dzieci. Również tych dużych.

Pierwszym z filmów jest Mój przyjaciół orzeł z Jeanem Reno w jednej z głównych ról. Bohaterem filmu jest mieszkający w górskiej okolicy chłopiec o imieniu Lukas, który znajduje w lesie ranne pisklę orła.

Więcej…

Więcej…

W najbliższą sobotę Pomorzanin rozegra przedostatni mecz sezonu czyli wyjazdowe spotkanie ze szczecińską Arkonią.

Obie drużyny w zasadzie już o nic nie grają. Choć Arkonia plasuje się w górnej połówce w tabeli to szanse na awans straciła już dawno.

Więcej…

Więcej…

Prawie trzysta tysięcy złotych z Program Rozwoju Obszarów Wiejskich pozyskano na przebudowę drogi w Olchowie.

W miniony wtorek burmistrz Robert Czapla oraz wicemarszałek Jarosław Rzepa podpisali umowę w tej sprawie.

Więcej…

Więcej…

Trwa remont klatki schodowej nowej siedziby oddziału pediatrycznego nowogardzkiego szpitala.

Nową, wyremontowaną siedzibę pediatrii oddano do użytku 16 lutego. W ubiegłym tygodniu nastąpiła przeprowadzka i od środy szpital funkcjonuje w nowym miejscu.

Więcej…

Więcej…

Burmistrz Robert Czapla podpisał w imieniu gminy umowę realizacji Kontraktu Samorządowego. Dzięki temu gmina będzie mogła pozyskać ponad 3 miliony złotych.

Kontrakt Samorządowy to sposób pozyskiwania funduszy unijnych. Umowa zawierana jest miedzy Marszałkiem Województwa, a samorządami. Kontrakt, którego liderem jest gmina Nowogard skupia jeszcze gminy Maszewo, Osinę oraz powiat goleniowski.

Więcej…

Strona 3 z 300

3

Zaloguj się

Reklama
Reklama