Więcej…

Nowogardzki Dom Kultury zaprasza do udziału w Konkursie na Najpiękniejszy Wianek Sobótkowy. Nagroda jest nie byle jaka.

Jak piszą organizatorzy celem konkursu jest rozbudzanie twórczości oraz kultywowanie tradycji. Na prace opatrzone metryczkami czekamy 20.06.2015r. w godz. od 16.00 do 17.00 na Plaży Miejskiej w Nowogardzie.

Więcej…

Więcej…

W najbliższy weekend w nowogardzkim kinie będzie można obejrzeć współczesne spojrzenie na otoczony kultem cykl filmów Mad Max. Najmłodsi znajdą dla siebie znacznie łagodniejszy film.

Tym filmem dla dzieci jest Rechotek. Jest to pełna niezwykłych przygód i znakomitego humoru animowana opowieść o najbardziej kumatej żabce świata.

Więcej…

Więcej…

Za nami już 3 rundy Rajdowych Mistrzostw Polski Zachodniej 2015. Niecały miesiąc dzieli poprzednią, 3 rundę RMPZ w Wałczu od ostatniego rajdu pierwszej połowy sezonu. Czwartą rundą będzie rozgrywany po raz pierwszy w dniach 20-21 czerwca Nowogardzki Rajd Samochodowy.

Impreza jest wprawdzie zupełnie nowa, ale organizowana przez doświadczoną ekipę Automobilklubu Koszalińskiego wspieraną przez Burmistrza Nowogardu Roberta Czaplę oraz Klub Motorowy Cisy z Nowogardu.

Więcej…

Więcej…

Już jutro po raz kolejny będzie można w naszym mieście honorowo oddać krew.

Cykliczna już akcja rozpocznie się o godzinie 10 i potrwa do godziny 14.00. Krew będzie można oddać w Nowogardzkim Domu Kultury i na Placu Wolności.

Więcej…

Wraz z końcem bieżącego roku kończy się kadencja ławników sądów powszechnych. Rada Miejska będzie miała wkrótce zadanie naboru kandydatów na dziewięciu ławników do Sądu Rejonowego w Goleniowie, w tym ośmiu do orzekania z zakresu prawa pracy.

Kandydatów na ławników można zgłaszać do 30 czerwca. Mogą to zrobić prezesi właściwych sądów, stowarzyszenia, inne organizacje społeczne i zawodowe, zarejestrowane na podstawie przepisów prawa z wyłączeniem partii politycznych oraz co najmniej pięćdziesięciu obywateli mających czynne prawo wyborcze zamieszkujących stale na terenie gminy dokonującej wyboru.

Więcej…

Więcej…

Świetlica w Długołęce doczekała się podłączenia do bieżącej wody i skanalizowania.

Inwestycja polegała na wykonaniu przyłącza wodociągowego z istniejącej sieci wodociągowej wraz z budową studzienki wodomierzowej na terenie posesji.

Więcej…

Więcej…

Stan terenu wokół jeziora z każdym remontem poprawia się. Tym razem wymieniono murek w okolicy Restauracji Przystań.

Dotychczasowy murek należał do wiekowych i tą wiekowość było po nim widać. Skorodowany beton i wiele ubytków z pewnością nie zdobiły terenu wokół naszego jeziora.

Więcej…

Strona 3 z 252

3

Zaloguj się

Reklama
Reklama