Więcej…

Na zakończenie roku szkolnego przedszkolaki i kadra Przedszkola nr 3 przy ul. Poniatowskiego doczekali się miłego prezentu. Zakończył się bowiem remont budynku.

Prace remontowe polegały na dociepleniu 1600 m2 ścian budynku wraz z wykonaniem nowej elewacji, jej zabezpieczeniu przeciw wilgociowym oraz wymianie okien.

Więcej…

Zakończenie roku było szczególnie miłe dla siedmioro uczniów nowogardzkich szkół. Poza dobrymi świadectwami wrócili oni do domu z nagrodą przyznaną prze burmistrza Roberta Czaplę.

Mowa o zaszczytnym tytule Młody Talent Ziemi Nowogardzkiej. Jest to stypendium w formie nagrody przyznawane szczególnie uzdolnionym uczniom nowogardzkich szkół, którzy osiągają sukcesy i zdobywają wygrane w licznych konkursach i olimpiadach oraz zawodach sportowych.

Więcej…

Więcej…

Pomorzanin w dobrym stylu pożegnał się z kibicami. W ostatnim meczu sezonu nasz zespół odniósł wysokie zwycięstwo na własnym boisku.

A miało być inaczej. Na zakończenie przegranego sezonu nie walczący o nic Pomorzanin mierzył się z Unią Dolice, która chcąc marzyć o utrzymaniu musiała wygrać i liczyć na korzystne dla siebie wyniki w innych meczach. Teoretycznie więc motywacja była więc po stronie gości.

Więcej…

Więcej…

Przegląd Piosenki Żeglarskiej „Szuwary ” jest imprezą cykliczną odbywającą się w czerwcu każdego roku .

Tegoroczny PPŻ „Szuwary 2015 ” odbędzie się w dniu 21 czerwca 2015 roku (niedziela) o godz. 16.00 na Plaży Miejskiej w Nowogardzie przy siedzibie Klubu Żeglarskiego „ KNAGA”. Organizatorem Przeglądu jest Klub Żeglarski „KNAGA” w Nowogardzie przy współfinansowaniu projektu przez Gminę Nowogard.

Więcej…

Więcej…

Weekend w nowogardzkim kinie – zupełnie jak u Hitchcocka – zaczyna się od trzęsienia ziemi, a później napięcie rośnie.

Owa trzęsienie ziemi to katastroficzny film San Andrea. Wstrząsy sejsmiczne wzdłuż nieznanego wcześniej uskoku w okolicy Zapory Hoovera w Nevadzie naruszają równowagę uskoku San Andreas w Kalifornii, zapoczątkowując tym samym silne trzęsienie ziemi, które chwieje posadami Los Angeles.

Więcej…

Więcej…

Przed nami ostatni mecz sezonu wojewódzkiej okręgówki. Pomorzaninowi pożegnanie z kibicami wypadło na własnym boisku.

Rywalem naszego zespołu będzie Unia Dolice, która przy odrobinie szczęścia może uniknąć degradacji. Ma więc o co walczyć czego nie można powiedzieć o Pomorzaninie.

Więcej…

Więcej…

Moc atrakcji dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka przygotowali dorośli mieszkańcy Długołęki.

Mimo, że obchody Dnia Dziecka w Długołęce wypadły nieco później niż zazwyczaj bo 14 czerwca każde dziecko z pewnością wróciło do domu zadowolone.

Więcej…

Strona 3 z 254

3

Zaloguj się

Reklama
Reklama