Więcej…

11 letnia mieszkanka naszego miasta Oliwia Maciejuniec została laureatką Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty

Oliwia jest utalentowana muzycznie. Jest uczennicą III klasy szkoły muzycznej I stopnia w klasie fortepianu a do tego od pół roku uczy się także gry na skrzypcach.

Więcej…

Więcej…

Około 160 zawodników i zawodniczek z dziewięciu klas będzie rywalizować w naszym mieście o punkty w Mistrzostwach Polski Strefy Zachodniej.

W najbliższą niedzielę 27 września na nowogardzki „Smoczak” po raz kolejny powrócą motocrossowcy i quadowcy. Tego dnia odbędzie się VIII Runda Mistrzostw Polski Strefy Zachodniej.

Więcej…

Więcej…

Policjanci z Goleniowia i Nowogardu w miniony weekend zatrzymali czworo nietrzeźwych kierujących, z których troje zanim wsiadło za kierownicę spożywało alkohol, czwarty odurzył się narkotykami. Za popełnione przestępstwa nie unikną odpowiedzialności. Grozi im do 2 lat więzienia.

W pierwszym przypadku, 24-letni kierowca samochodu marki BMW, mając w organizmie ponad pół promila alkoholu został zatrzymany przez funkcjonariuszy drogówki w Goleniowie na ul. Pocztowej.

Więcej…

Więcej…

Mieszkańcy ulicy Grota Roweckiego doczekali się remontu odcinka drogi łączącego ich ulicę z ulicą Armii Krajowej.

Odcinek ten od lat znajdował się w kiepskim stanie technicznym. Dziurawa nawierzchnia źle wpływała nie tylko na komfort, ale i stan techniczny poruszających się tam pojazdów.

Więcej…

Więcej…

Pomorzanin obniósł kolejno ligową porażkę i niebezpiecznie zbliża się do dna tabeli.

W minioną sobotę nasz zespół podejmował na własnym boisku rezerwy Błękitnych Stargard. Jedyna bramkę w meczu zdobyli goście, którzy zabrali komplet punktów ze sobą.

Więcej…

Więcej…

W najbliższa sobotę Pomorzanin zmierzy się z rezerwami rewelacji poprzedniej edycji Pucharu Polski.

Mowa oczywiście o drugim zespole Błękitnych Stargard, który w pięciu dotychczasowych meczach wygrał dwukrotnie i raz odnotował remis.

Więcej…

Więcej…

W nadchodzący weekend nowogardzkie kino proponuje animację dla dzieci i film akcji dla starszej widowni.

Na dzieci czeka Bystry Bill, uroczy i pomysłowy miś koala, który marzy o wielkiej przygodzie. Pragnie pójść w ślady swego taty podróżnika, który dawno temu zaginął podczas jednej z wypraw.

Więcej…

Strona 3 z 263

3

Zaloguj się

Reklama
Reklama