Więcej…

801 tys. zł unijnych środków pozyskała gmina Nowogard na zagospodarowanie terenu nad naszym jeziorem.

Umowę w tej sprawie podpisał burmistrz Robert Czapla i Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz.

Więcej…

W lasach Nadleśnictwa Nowogard będzie bezpieczniej. Wzrośnie też poziom i szybkość wykrywania zagrożeń pożarowych. Wpływ na poprawę sytuacji będzie miał zakup specjalistycznego samochodu patrolowo-gaśniczego.

75% kosztów inwestycji pokryje Regionalny Program Operacyjny Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013. W uroczystym podpisaniu umowy udział wezmą: wicemarszałek województwa Wojciech Drożdż i członek zarządu Jarosław Rzepa. Odbędzie się ono w środę, 22 października br. w nowogardzkiej siedzibie nadleśnictwa.

Więcej…

Więcej…

Piękny jubileusz czterdziestolecia istnienia obchodził nowogardzki Klub Motorowy Cisy.

Jak na członków tego typu organizacji obchody jubileuszu rozpoczęły się w terenie czyli od rywalizacji samochodów terenowych w offroadowym Rajdzie Złomika po bezdrożach gminy Nowogard. Zawody wygrał Wojciech Cichecki.

Więcej…

Więcej…

Pomorzanin odprawił z kwitkiem kolejnego pretendenta do fotelu wicelidera i wciąż zajmuje drugie miejsce w tabeli.

W zeszłym tygodniu nasz zespół wyszedł zwycięsko ze starcia ze Stalą Lipiany. W ostatni weekend Pomorzanin grał z zajmującym trzecie miejsce Błękitem Pniewo.

Więcej…

Więcej…

Nagrody, wyróżnienia i przedstawienie teatralne ? tak nowogardzcy włodarze nagrodzili pedagogów w dniu ich święta.

Uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej odbyły się w miniony piątek w Sali widowiskowej Nowogardzkiego Domu Kultury.

Więcej…

Więcej…

Dziewiętnaście par z terenu naszej gminy obchodziło piękny jubileusz pięćdziesięciu lat pożycia małżeńskiego.

W miniony piątek z tej okazji w Restauracji Kamena odbyła się miła uroczystość. Burmistrz Robert Czapla wręczył parą obchodzącym złote gody list gratulacyjny oraz medale, przyznane przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego.

Więcej…

Więcej…

Grupa nieformalna pod opieką Stowarzyszenia dla Dzieci Niepełnosprawnych Serduszko zaprasza do udziału w projekcie pn. Kino i teatr ? miejsce dostępne także dla rodzin z dziećmi niepełnosprawnymi.

Celem projektu jest integracja i przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu 52 osób- minimum 13 rodzin, w których występuje problem niepełnosprawności (w zależności od liczby osób w rodzinie) w szczególności z terenu Gminy Nowogard poprzez organizację dwóch wyjazdów do ośrodków kultury tj. kina i Teatru Lalek Pleciuga w Szczecinie.

Więcej…

Strona 3 z 217

3

Zaloguj się

Reklama
Reklama