Więcej…

Kryminalni z Goleniowa zatrzymali czterech mieszkańców powiatu białogardzkiego, którym przedstawili zarzuty kradzieży. Mężczyźni podejrzewani są o kradzież szczeniąt norek wartości ponad pół miliona złotych. Wobec sprawców prokurator zastosował policyjny dozór. Zatrzymanym grozi do 10 lat więzienia.

Policjanci przyjęli zgłoszenie od właściciela podnowogardzkiej fermy norek o kradzieży kilku tysięcy sztuk szczeniąt tych zwierząt.

Więcej…

Od minionej soboty ponownie można kąpać się w wodach nowogardzkiego jeziora.

W minioną sobotę Sabepid poinformował, że zakaz kąpieli na nowogardzkiej plaży został cofnięty i nie ma zagrożenia.

Więcej…

Mieszkańcy Karska doczekają się budowy chodnika wzdłuż biegnącej tam drogi wojewódzkiej.

Realizacja tej inwestycji w bieżącym roku stanęła pod znakiem zapytania, jednak w wyniku negocjacji burmistrza Roberta Czapli z Marszałkiem Województwa zdecydowano, że chodnik powstanie.

Więcej…

Więcej…

Na skwerze przy ulicy Waryńskiego usytuowana została pierwsza nowogardzka siłownia plenerowa.

Siłownię wczoraj otworzył burmistrz Robert Czapla w towarzystwie m.in. wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej Mieczysława Laskowskiego, radnych Czesława Kozieła, Rafała Paśko i Cezarego Marcinkowskiego.

Więcej…

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Szczecinie z dniem 16 lipca br. wprowadziła zakaz kąpieli w nowogardzkim jeziorze z powodu przekroczenie wskaźników mikrobiologicznych wody w obrębie plaży miejskiej.

Z otrzymanych informacji wynika, że problem dotyczy tylko linii brzegowej, stanowiącej granice nowogardzkiego kąpieliska. W związku z tym nie należy korzystać z kąpieli wodnej na plaży miejskiej oraz ze zjeżdżalni.

Więcej…

Więcej…

W niedzielę zakończyła się osiemnasta już edycja Festiwalu Lato z Muzami.

Tego dnia nagrodzono Tomasza Cichońa za Mały palec startujący w konkursie Filmowa Młoda Polska oraz Wojciecha Solarza za Robi swoje!.

Więcej…

Więcej…

Krzysztof Skory, autor komiksu Terapia filmowa zwyciężył w Konkursie na Krótką Formę Komiksową o Tematyce Filmowej odbywającym się w ramach tegorocznego Lata z Muzami.

Zwycięzca będzie mógł odjechać na swojej nagrodzie. Stanowi ją bowiem skuter.

Więcej…

Strona 3 z 208

3

Zaloguj się

Reklama
Reklama