Remont drogi w Olchowie zostanie zrealizowany metodą zaprojektuj i wybuduj. Wczoraj burmistrz Robert Czapla podpisał ogłoszenie w tej sprawie.

Metodą tą realizowane są m.in. budowy kolejnych odcinków drogi krajowej nr 6. Oferenci mają wycenić i za tę cenę wykonać zarówno dokumentację projektowej jak i roboty budowlane.

Więcej…

Więcej…

W rozgrywanej w minioną niedzielę IV Rundzie Mistrzostw Polski Strefy Zachodniej Żaneta Zacharewicz z Klubu Motorowego Cisy zwyciężyła w kategorii kobiet.

Na nowogardzkim torze motocrossowym Smoczak rywalizowali motocrossowcy i quadowcy w dziewięciu kategoriach. Nowogardzka zawodniczka zostawiła z tyłu wszystkie konkurentki do wygranej i stanęła na najwyższym stopniu podium.

Więcej…

Więcej…

Pomorzanin w kiepskim stylu pożegnał się ze swoimi kibicami. W ostatniej kolejce wysoko przegrał na własnym boisku z Iną Ińsko.

Nie grająca już o nic Ina nie dała szans zdegradowanemu od dłuższego czasu Pomorzaninowi, który przegrał aż 1:5.

Więcej…

Więcej…

Barszcz sosnowskiego mocno rozprzestrzenił się na terenie Nowogardu i okolic. Gmina Nowogard rozpoczęła likwidację tej stanowiącej zagrożenie dla ludzi rośliny.

Pierwszy etap likwidacji barszczu Sosnowskiego zakończył się wraz z końcem maja. Metodą chemiczną objęto blisko 4 ha powierzchni działek, zarówno gminnych, Nadleśnictwa Nowogard, jak i prywatnych.

Więcej…

Więcej…

W minioną sobotę na Plaży Miejskiej odbyła się piąta już edycja Przeglądu Piosenki Żeglarskiej Szuwary 2016.

Organizowana przez Klub żeglarski Knaga impreza rozrasta się z roku na rok. W tegorocznej edycji wystąpiło 16 solistów i pięć zespołów.

Więcej…

Więcej…

W najbliższą niedzielę na nowogardzki Smoczaku odbędą się kolejne zawody motocrossowe.

Zawodnicy będą rywalizować w ramach IV rundy Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej. Zawody rozpoczną się o godzinie 12.00. Wcześniej, o godzinie 8.00, odbędzie się trening.

Więcej…

Więcej…

Weekendowa oferta nowogardzkiego kina skierowana będzie do najmłodszych. Ekran zdominują mocno wkurzone kurczaki.

Dziś ekranizacja gry komputerowej nie dziwi nikogo, ale pewnie nie wszyscy się spodziewali, że do kina trafić mogą bohaterowie Angry Birds.

Więcej…

Strona 3 z 302

3

Zaloguj się

Reklama
Reklama