Więcej…

Miłośnicy break dance będą mogli wkrótce spróbować swoich sił w tym niełatwym tańcu. W Nowogardzkim Domu Kultury odbędą się bowiem bezpłatne warsztaty.

Warsztaty prowadzić będzie Akademia Tańca Made to battle. W zajęciech będą mogli wziąć udział dzieci od lat 7, młodzież oraz osoby dorosłe.

Więcej…

Więcej…

Pod takim tytułem Nowogardzki Dom Kultury organizuje konkurs fotograficzny skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz osób dorosłych.

Organizatorzy zachęcają do fotografowania miejsca związanego z historią terenów Gminy Osina lub Gminy Nowogard.

Więcej…

Więcej…

Burmistrz Robert Czapla przekazał list gratulacyjny dla dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Nowogardzie Leszka Beceli.

List został przekazany w związku z wysoką pozycją II Liceum Ogólnokształcącego w kolejny prestiżowym Ogólnopolskim Ranking Liceów Ogólnokształcących.

Więcej…

120 435 zł pozyskała gmina z unijnych środków na odnowę i rozwój wsi.

W ubiegłym tygodniu burmistrz Robert Czapla podpisał w Urzędzie Marszałkowskim w Szczecinie, umowy o dofinansowanie dwóch projektów.

Więcej…

Więcej…

Dzielnicowi z Nowogardu spotkali się z słuchaczami Uniwersytetu Trzeciego Wieku, aby uświadomić ich o zagrożeniach, jakie niesie niewidoczny pieszy na jezdni oraz podkreślić jak ważne znaczenie dla bezpieczeństwa w ruchu drogowym mają elementy odblaskowe.

Spotkanie dzielnicowych z Nowogardu z słuchaczami Uniwersytetu Trzeciego Wieku odbyło się z Bibliotece Miejskiej. Mundurowi przypominali seniorom, że dzięki elementom odblaskowym pieszy staje się widoczny na drodze, a przez to bezpieczny. Po zmroku pieszy ubrany w ciemny strój jest widziany przez kierującego pojazdem z odległości około 40 metrów.

Więcej…

Więcej…

Dzielnicowi z Goleniowa już po raz dwunasty, podczas ferii zimowych zorganizowali dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji oraz Prezesa Zarządu Banku Spółdzielczego w Goleniowie.

Wzorem poprzednich lat, goleniowscy dzielnicowi, już po raz dwunasty zorganizowali dla uczniów podstawówek i gimnazjów halowy turniej piłki nożnej. Impreza odbyła się przy wsparciu władz gminy i powiatu. Dzięki lokalnym przedsiębiorcom i zakładom pracy, dla uczestników turnieju ufundowane nagrody rzeczowe oraz słodki poczęstunek.

Więcej…

Więcej…

W poniedziałek 8 lutego przez Nowogard przemaszerują uczestnicy akcji Zauważ mnie. Chodzi (p)o zdrowie.

Akcję mającą na celu zwrócenie uwagi na epilepsję zorganizowało Polskie Stowarzyszenie Ludzi Chorych na Padaczkę.

Więcej…

Strona 3 z 232

3

Zaloguj się

Reklama
Reklama