Więcej…

Ciepła europejska komedia i film science – fiction to weekendowe propozycje nowogardzkiego kina.

Miłość pisana braillem to historia 12-letniej Marie. Dziewczyna to dobra uczennica i utalentowana wiolonczelistka ma pewien sekret - cierpi na nieuleczalną chorobę oczu. I chociaż na razie jeszcze w miarę normalnie funkcjonuje w życiu, to wie że wkrótce będzie zmuszona do życia w całkowitej ciemności.

Więcej…

Więcej…

Wczoraj, w godzinach popołudniowych w jednym z domów jednorodzinnych w miejscowości Świerczewo wybuchł pożar.

Ogień zauważono około godziny 14.00. Płonął dach. Na miejsce przybyły cztery jednostki straży pożarnej wspierane prze ochotników z Osowa. Nikt nie został poszkodowany.

Więcej…

Więcej…

Burmistrz Nowogardu zaprasza do składania ofert osoby chętne do objęcia stanowiska sekretarza gminy.

Od kandydatów na to stanowisko oczekuje się szerokiej wiedzy z zakresu aktów prawnych niezbędnych do funkcjonowania gminy oraz urzęduje,

Więcej…

Więcej…

Kreskówka dla najmłodszych, polska komedia romantyczna dla szukających odrobiny humoru oraz nowy film Patryka Vegi dla szukających mocniejszych emocji – takie są weekendowe propozycje nowogardzkiego kina.

Jaskiniowiec opowiada o zamierzchłych czasach, gdy nie było facebooka, prądu i ciepłej wody, a w zagrodzie za jaskinią pasły się dinozaury, rozgrywa się pełna szalonych przygód historia dzielnego Duga, który musi zjednoczyć swą jaskiniową ferajnę przeciw nadchodzącemu zagrożeniu.

Więcej…

Powstanie dokumentacja projektowo – kosztorysowa przebudowy jednej z najmłodszych ulic naszego miasta czyli ulicy Topolowej.

Dokumentacja ma być gotowa w ciągu siedmiu miesiący, a koszt jej przygotowania sięgnie 44.810 zł.

Więcej…

1000 ton frezu asfaltowego i taką samą ilość kruszywa naturalnego na naprawianie dróg trafi do naszej gminy.

Dostawcę frezu i kruszywa wyłoniono na mocy przetargu. Dostarczone kruszywo ma być naturalne, pozwalające łatwo się zagęścić, wolne od elementów szkodliwych, gruzu, materiałów odpadowych i niebezpiecznych dla użytkowników dróg.

Więcej…

Więcej…

Wśród weekendowych propozycji nowogardzkiego kina znalazły się kreskówka dla najmłodszych, kontynuacja kinowego przeboju i polska komedia romantyczna.

Głównym bohaterem filmu Tedi i mapa skarbów jest Tedi Jones, który pewnego dnia udaje się do Los Angeles, by zapoznać się z nowymi odkryciami archeolożki Sary Lavroff. Odnalazła ona papirus wskazujący na istnienie naszyjnika należącego do mitycznego króla Midasa, który mocą swego dotyku wszystko zamieniał w złoto.

Więcej…

Strona 3 z 376

3

Zaloguj się

Reklama
Reklama