Więcej…

Nowogardzka Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy szykuje się do przyszłorocznego finału.

Osoby chętne do przyłączenia się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy powinni zjawić się na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 22 października o godzinie 16 w sali widowiskowej Nowogardzkiego Domu Kultury.

Więcej…

Więcej…

Setki biegaczy, setki kibiców i piękna jesienna pogoda ? tak wyglądał I Nowogardzkiego Biegu Ulicznego pod patronatem Jana Kozłowskiego

Organizatorzy biegu z pewnością obawiali się deszczu, wiatru i innych jesiennych atrakcji pogodowych, które w październiku wcale nie są rzadkością. Na szczęście aura im sprzyjała i utrzymująca się od kilku dni słoneczna pogoda się nie zmieniła, więc warunki sprzyjały organizacji imprezy plenerowej.

Więcej…

Więcej…

Nowogardzki Pomorzanin powrócił z wyjazdu z Węgorzyna z jednym ligowym punktem.

W minioną sobotę nasz zespół mierzył się tam z miejscową Spartą. Jako pierwsi bramkę zdobyli gospodarze obejmując prowadzenie tuż przed przerwą.

Więcej…

Więcej…

Policjanci z Nowogardu zatrzymali 14-latka, który na ulicy wyrwał kobiecie torebkę z zawartością pieniędzy oraz dokumentów. Nieletni złodziej za popełniony czyn odpowie przed sądem rodzinnym i nieletnich.

Do idącej pl. Szarych Szeregów w Nowogardzie kobiety, podbiegł młody chłopak, wyrwał jej z ręki torebkę i uciekł. Pokrzywdzona o zdarzeniu natychmiast poinformowała policjantów i podała rysopis sprawcy.

Więcej…

Więcej…

Już w niedzielę odbędzie się I Nowogardzki Bieg Uliczny pod patronatem Jana Kozłowskiego.

Główny bieg na dystansie 10 km rozpocznie się o godzinie 13.00, ale już od godziny 10.00 rywalizować będą najmłodsi. Zapraszamy.

Szczegóły na plakacie.

Więcej…

Policjanci Oddziałów Prewencji pełniący służbę w Nowogardzie, zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy, którego kierująca była pod działaniem środka odurzającego, a pasażerowie pojazdu posiadali przy sobie narkotyki.

Mundurowi z Oddziałów Prewencji Policji ze Szczecina, na ul. Żeromskiego w Nowogardzie zatrzymali do kontroli drogowej fiata uno. Zachowanie 26-letniej kobiety, która kierowała pojazdem, wzbudziło podejrzenie funkcjonariuszy, co do stanu jej trzeźwości.

Więcej…

Więcej…

W najbliższą sobotę Pomorzanin w Węgorzynie rozegra wyjazdowe spotkanie z tamtejszą Spartą.

Miejscowi w siedmiu dotychczas rozegranych kolejkach wywalczyli dziesięć punktów. Smaku zwycięstwa nie zaznali od trzech meczów.

Więcej…

Strona 3 z 214

3

Zaloguj się

Reklama
Reklama