Więcej…

Coraz bardziej oddala się awans nowogardzkiego Pomorzanina do IV ligi. Nasz zespół przegrał kolejne kluczowe spotkanie.

Przed minioną kolejką Pomorzanin plasował się na trzecim miejscu, lecz miał taki sam dorobek punktowy jak czwarta w tabeli Stal Lipiany.

Więcej…

Więcej…

W dniu 9 maja 2015r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Nowogardzie odbył się V Nowogardzki Konkurs Ortograficzny zorganizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Integracji Osób Niepełnosprawnych NASZE SZANSE, działające przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Nowogardzie.

O laptopa ufundowanego przez Burmistrza Nowogardu Roberta Czaplę oraz tytuł Mistrza Ziemi Nowogardzkiej ubiegało się dwunastu uczestników. Dwie osoby brały udział tylko w celu sprawdzenia swojej wiedzy, bez możliwości otrzymania nagrody i tytułu. Za taką postawę należą im się wyrazy uznania.

Więcej…

Więcej…

Animowany Dom i siódma odsłona Szybkich i wściekłych – to filmy, które można obejrzeć w najbliższy weekend w nowogardzkim kinie.

Dom to komedia animowana w polskiej wersji językowej, zrealizowana w studio Dreamworks Animation, w którym powstały takie przeboje jak Shrek i Madagaskar. Ekscentryczny przybysz z kosmosu, który doprowadza wszystkich do szału swym wiecznym optymizmem, musi uciekać przed ścigającymi go przedstawicielami swej własnej rasy i ukrywa się na Ziemi. Tu zaprzyjaźnia się z wyjątkowo upartą kilkunastoletnią dziewczyną i wspólnie z nią musi ocalić naszą planetę przed kosmiczną inwazją.

Więcej…

Więcej…

Przed Pomorzaninem dziś kolejne niezwykle trudne spotkanie. Rywalem naszego zespołu będzie Stal Lipiany.

Trudność spotkania nie polega tylko na tym, iż będzie to spotkanie wyjazdowe. Stal w tym sezonie tylko dwukrotnie przegrał na własnym boisku i obecnie ma taki sam dorobek punktowy jak nasz zespół.

Więcej…

Więcej…

Zakończył się remont drogi osiedlowej przy ulicy Zacisznej 3. To kolejny etap współpracy między Spółdzielnią Mieszkaniową Gardno a gminą Nowogard.

Droga od lat była w złym stanie technicznym. Dotychczasowa betonowa nawierzchnia została zastąpiona nawierzchnią z polbruku, którą ułożono również na chodnikach i przy dojściach do budynków.

Więcej…

Więcej…

Znany jest termin II Nowogardzkiego Biegu Ulicznego. Tak jak w roku ubiegłym nowogardzka dziesiątka odbędzie się w październiku.

Dziś odbyło się spotkanie z organizacyjne z udziałem burmistrza Roberta Czapli, kierownika wydziału Rozwoju Lokalnego i Funduszy Agnieszka Wróblewska oraz przedstawiciele Nowogardzkiego Klubu Biegacza Endorfina Artur Konior i Dariusz Wacławek.

Więcej…

Więcej…

Uczniowie nowogardzkich szkół mieli okazję wykazać się wiedzą na temat miejsca ich zamieszkania oraz uwiecznić piękno Ziemi Nowogardzkiej. Wszystko to podczas konkursów, które odbyły się w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

3 Maja odbyła się XIX już edycja konkursu wiedzy dla uczniów na temat Ziemi Nowogardzkiej. W konkursie wystartowało 24 uczniów ze szkół podstawowych oraz 13 z gimnazjów.

Więcej…

Strona 3 z 245

3

Zaloguj się

Reklama
Reklama