Więcej…

Policjanci Oddziałów Prewencji ze Szczecina, pełniąc służbę w Nowogardzie, zatrzymali 31-letniego mężczyznę, który kierował samochodem osobowym pod działaniem narkotyków. Za popełniony czyn odpowie przed sądem. Grożą mu dwa lata wiezienia.

W Nowogardzie na ul. Żeromskiego, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę osobowego forda. Podczas legitymowania, 31-latek był wyraźnie pobudzony i zdenerwowany, co mogło świadczyć, że mógł wcześniej zażywać środki odurzające.

Więcej…

Pierwszy wykład odbędzie się dziś o godz 16:00 do Centrum Edukacji i Przedsiębiorczości Profit w Nowogardzie przy ul. Wojska Polskiego 3 w sali 107.

Wykład skierowany jest do osób z cukrzycą, jej opiekunów, członków rodziny i każdej osoby chcącej dowiedzieć się więcej o tej chorobie. Zajęcia są bezpłatne.

Więcej…

Więcej…

OSP Błotno doczeka się nowego wozu strażackiego, którego wartość znacznie przekroczy pół miliona złotych.

Koszt zakupu pojazdu ratowniczo ? gaśniczego wyniesie 642 tys. zł. 400 tys. zł pochodzić będzie z Urzędu Marszałkowskiego a 35 tys. zł z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.

Więcej…

Więcej…

Komisariat Policji w Nowogardzie odwiedziła grupa słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku, aby wziąć udział w warsztatach pn. Bezpieczny Senior prowadzonych przez specjalistkę ds nieletnich i patologii - Klaudię Gieryń.

Spotkania prowadzone przez przedstawicieli nowogardzkiej policji odbywają się cyklicznie od 2011 roku, kiedy to został założony Uniwersytet Trzeciego Wieku w Nowogardzie. Cieszą się one dużym zainteresowaniem wśród słuchaczy. Dzięki spotkaniom i pogadankom, seniorzy dowiedzieli się już czym są narkotyki, jak je rozpoznać i jak zachowują się osoby, które je zażyły.

Więcej…

Więcej…

Podziałem punktów zakończył się ostatni mecz Pomorzanina w rundzie jesiennej wojewódzkiej okręgówki.

W sobotę Pomorzanin udał się do Dolic by zmierzyć się z tamtejszą Unią. Nasz zespół z wyjazdowego spotkania zdołał przywieźć jeden punkt, bowiem mecz zakończył się remisem 3:3.

Więcej…

Trzech radnych z PSL, dwóch z SLD oraz jeden z PO ? tak wygląda nowogardzka reprezentacja w Radzie Powiatu.

Ludowcy wprowadzili Józefa Korkosza, Tomasza Kulinicza oraz Kazimierza Ziembę. Z listy SLD w Radzie zasiądą Kazimierz Lembas oraz Wojciech Włodarczyk.

Więcej…

Więcej…

Piękny jubileusz setnej rocznicy urodzin obchodziła mieszkanka naszego miasta Alfreda Wysocka.

Urodziny pani Alfredy obchodzone były w miniony czwartek w Domu Opieki Społecznej w Stepnicy. Na uroczystości zjawili się synowie, wnukowie i prawnukowie.

Więcej…

Strona 3 z 225

3

Zaloguj się

Reklama
Reklama