Więcej…

W najbliższą niedzielę, 17.01.2016r. o godz. 16.00 w kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Nowogardzie odbędzie się koncert kolęd.

Podczas koncertu zaprezentują się uczestnicy projektu Wszyscy na scenę. W jego ramach podobne koncerty odbyły się w Żabowie, Ostrzycy i w Nowogardzie.

Więcej…

Perspektywy po raz kolejny ogłosiły swój ranking najlepszych szkół. W tym roku uwzględniono dwie nowogardzkie placówki.

II Liceum Ogólnokształcące jest stałym bywalcem w tym prestiżowym rankingu. W tym roku nowogardzka szkoła zajęła pozycję 17 w województwie zachodniopomorskim.

Więcej…

W związku z opracowywaniem przez Gminę Nowogard Planu Gospodarki Niskoemisyjnej (PGN) zapraszamy mieszkańców i przedsiębiorców z terenu Gminy Nowogard na spotkanie otwarte które odbędzie się 28 stycznia 2016 roku w godzinach 17:00 – 19:00 w budynku Urzędu Miejskiego w sali obrad Rady Miejskiej (Plac Wolności 1, 72-200 Nowogard).

Na spotkaniu będzie można się dowiedzieć jak obniżyć emisję gazów cieplarnianych i zmniejszyć rachunki za paliwa/energie oraz na jakie inwestycje można uzyskać dofinansowanie podczas zgłaszania ich do Planu gospodarki niskoemisyjnej. Na te i więcej pytań udzielą specjaliści z Consus Carbon Engineering.

Więcej…

Więcej…

Ponad 23 tys. zł zebrano w Nowogardzie podczas niedzielnego 24 już finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Kwota ta z pewnością jeszcze wzrośnie.

W minioną niedzielę na ulice naszego miasta wyruszyło 37 wolontariuszy. To właśnie ich praca oraz trwające cały dzień licytacje złożyły się na ten imponujący wynik.

Więcej…

Więcej…

Podpisano umowę na wsparcie finansowe przebudowy drogi do Strzelewa.

O remont drogo Nowogard – Świerczewo – Strzelewo zabiegały sołtysowe tych miejscowości Urszula Armata i Jolanta Bednarek.

Więcej…

Więcej…

W miniony czwartek w Olchowie odbyło się zebranie wiejskie. Głównym tematem rozmowy był planowany remont drogi nad tamtejsze jezioro.

Jezioro w Olchowie cieszy się sporą popularnością. Przez całe lato na plaży rozbite są namioty, natomiast wędkarze przyjeżdżają tam przez cały rok. Wszyscy oni muszą poruszać się nierównym brukiem mijając liczne dziury.

Więcej…

Od tego roku w nowogardzkim Ośrodku Pomocy Społecznej tak jak w całym kraju stworzony został punkt udzielanie bezpłatnej pomocy prawnej.

Utworzenie puntu to efekt wejścia w życie stosownej ustawy nakazującej utworzenie ogólnopolskiego systemu nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej.

Więcej…

Strona 3 z 282

3

Zaloguj się

Reklama
Reklama