Więcej…

Prowadząca na Orlik, do Zespołu Szkół Ogólnokształcących i kilku innych obiektów w końcu została wyremontowana.

Jej stan był w bardzo złym stanie. Stara betonowa nawierzchnia pokryta była licznymi dziurami co skutecznie utrudniało jazdę.

Więcej…

Więcej…

Wczoraj w sali obrad nowogardzkiego Urzędu Miejskiego odznaczono weteranów walczących na różnych frontach II wojny światowej.

Gospodarzem spotkania była prezes koła Związku Kombatantów Rzeczpospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych w Nowogardzie Krystyna Oświęcimska.

Więcej…

Więcej…

Już jutro odbędzie się kolejna odsłona akcji Podziel się kroplą krwi.

Honorowym dawca krwi może zostać każdy. Wystarczy mieć ukończony osiemnasty rok życia i cieszyć się dobrym zdrowiem.

Więcej…

Więcej…

W najbliższa sobotę będzie okazja by spotkać się z wybitnym polskim aktorem Janem Nowickim.

Spotkanie zatytułowane Między Niebem a Ziemią: podróż literacka z Janem Nowickim odbędzie się w sali widowiskowej Nowogardzkiego Domu Kultury.

Więcej…

Więcej…

Od 1991 roku na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Walki z Cukrzycą. Obchody po raz kolejny odbyły się również w Nowogardzie.

Celem akcji jest zwiększenie świadomości tej choroby, jej przyczyn, objawów, sposobu leczenia i powikłań związanych z cukrzycą.

Więcej…

Więcej…

W swoim ostatnim spotkaniu na własnym boisku w rundzie jesiennej Pomorzanin nie był w stanie poprawić nastroju swoich kibiców.

W miniona sobotę do Nowogardu przyjechali piłkarze Arkonii Szczecin, czyli zespołu z dolnej połówki ligowej tabeli. Jednak nawet z nimi Pomorzanin nie był w stanie pokusić się o jakiekolwiek punkty.

Więcej…

Więcej…

44 pary z terenu gminy Nowogard świętowało piękny jubileusz 25 - lecia pożycia małżeńskiego. W minioną sobotę w Willi Zbyszko w Warnkowie odbyła się uroczystość z tej okazji.

Na dostojnych jubilatów w Willi Zbyszko czekali burmistrz Robert Czapla, jego zastępca Krzysztof Kolibski oraz zastępca kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Mariola Tyrcha.

Więcej…

Strona 3 z 274

3

Zaloguj się

Reklama
Reklama