Więcej…

W nadchodzący weekend w nowogardzkim kinie będzie można obejrzeć tylko jeden film. Ale za to jaki! Na ekrany powrócił kapitan Jack Sparrow!

Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara to już piąta odsłona cyklu, który przywrócił do łask pirackie historie.

Więcej…

Więcej…

Kończą się rozgrywki regionalnej okręgówki. Pomorzanin swój ostatni mecz zagra na wyjeździe z Ehrle Dobra Szczecińska.

Zespół z okolic Szczecina to ligowy sąsiad naszej drużyny. Pomorzanin obecnie plasuje się na dziewiątej pozycji, Ehrle jest jedną pozycje niżej.

Więcej…

Więcej…

W tym roku odbędzie czwarta już edycja Nowogardzkiego Biegu Ulicznego. Własnie ruszyły zapisy chętnych do uczestnictwa w imprezie.

W ubiegłym roku alejkami i ulicami naszego miasta przebiegło około 300 zawodników. W tym roku limit zawodników wynosi 400 osób.

Więcej…

Więcej…

W miniony piątek Pomorzanin rozgrywał ostatnie w tym sezonie spotkanie przed własna publicznością. I pożegnał się w kiepskim stylu.

Do Nowogardu przyjechała drużyna Iskierki Szczecin. Z kształtu tabeli wynikało, że jest to zespół w zasięgu naszych piłkarzy.

Więcej…

W gminie Nowogard znajduje się wiele siłowni zewnętrznych. Kolejna powinna wkrótce powstać w Błotnie.

Burmistrz Robert Czapla właśnie podpisał umowę na opracowanie dokumentacji projektowej nowego tego typu obiektu.

Więcej…

Droga prowadząca z Nowogardu do Strzelewa doczekała się. Właśnie ruszyły prace mające na celu ułatwić poruszanie się to drogą.

Droga ta od lat kwalifikowała się do remontu. Dziurawa nawierzchnia dawała się we znaki wszystkim tym, którzy mięli wątpliwą przyjemność poruszać się na tamtym odcinku.

Więcej…

Więcej…

Przed nami ostatni mecz Pomorzanina przed własną publicznością w mijającym sezonie. Wyjątkowo spotkanie odbędzie się w piątek.

Rywalem naszego zespołu będzie Iskierka Szczecin. Obecnie ten zespół plasuje się na ósmej pozycji z przewagą sześciu punktów nad naszym zespołem, który zajmuje pozycję dziewiątą.

Więcej…

Strona 3 z 344

3

Zaloguj się

Reklama
Reklama