Więcej…

W minioną środę oddano do użytku drogę do Olszycy. Do tej pory mieszkańcy tej miejscowości musieli przeprawiać się gruntową drogą. Teraz została ona utwardzona.

Dojazd do Olszycy był prawdziwą zmorą dla mieszkańców tej miejscowości i ludzi ich odwiedzających. Teraz 750 metrowy odcinek prowadzący przez Olszyce do Dąbrowy Nowogardzkiej pokryty został nawierzchnią tłuczniową.

Więcej…

Więcej…

Izabela Gutowska została nowa sołtys Żabówka. Na tym stanowisku zastąpiła Henryka Gibkiego, który zrezygnował z pełnienia tej funkcji.

Zebranie w tej sprawie odbyło się w miniony wtorek. Dotychczasowy sołtys na swego następcę rekomendował Izabelę Gutowską i ta rekomendacja była wystarczająca, gdyż ta kandydatura zyskała zdecydowaną większość głosów.

Więcej…

Więcej…

Z okazji tegorocznego Dnia Działkowca w siedzibie nowogardzkich Rodzinnych Ogrodów Działkowych odbyło się spotkanie okolicznościowe.

Dzień Działkowca w tym roku połączony był z obchodami 68 rocznicy Rodzinnych Ogrodów Działkowych oraz 35 rocznicy Polskiego Związku Działkowców.

Więcej…

Więcej…

Ewa Durska zdobyła złoty medal podczas igrzysk paraolimpijskich w Rio de Janeiro ustanawiając jednocześnie rekord świata.

To już trzeci złoty medal olimpijski w dorobku nowogardzkiej zawodniczki. Ewa durska wróciła ze złotem również z Londynu i Sydney.

Więcej…

Więcej…

Nie udał się Pomorzaninowi wyjazd do pobliskiego Reska. Nasz zespół do Nowogardu wrócił bez żadnej zdobyczy punktowej.

Nadzieje przed tym meczem były spore. W pierwszych czterech kolejkach Pomorzanin wygrał trzy mecze, notując porażkę jedynie z faworytem do awansu Flotą Świnoujście. Co prawda niepokoić mogły rozmiary porażki, ale Mewa miała być niezbyt wymagającym przeciwnikiem.

Więcej…

Więcej…

101 rocznicę urodzin obchodziła mieszkanka naszego miasta pani Lidia Żetecka.

Z tej okazji z życzeniami do dostojnej jubilatki i jej rodziny udał się burmistrz Robert Czapla.

Więcej…

Więcej…

Choć wokół jeziora można już przejść się suchą nogą to jednak wciąż jest sporo do zrobienia by jej budowę uznać za ukończoną.

W miniony czwartek odbyło się kolejne spotkanie burmistrza Roberta Czapli, pracowników Urzedu Miejskiego oraz projektanta Mariusza Jażdżewskiego.

Więcej…

Strona 3 z 309

3

Zaloguj się

Reklama
Reklama