Więcej…

Spory sukces odniósł Igor Siupik. Uczeń II LO jako jeden z siedmiu uczestników weźmie udział w Ogólnopolskim Konkursie Językowym Pokaż nam język.

Igor bierze udział w kategorii język angielski. By dostać się do finału musiał wygrać konkurs regionalny, który był już czwartym etapem konkursu.

Więcej…

Więcej…

W miniony piątek doszło do pewnej zamiany w Ratuszu i w fotelu burmistrza zasiadła Anna Oracz.

Oczywiście zmiana była chwilowa i została przeprowadzona w szczytnym celu. Pani Anna Oracz wygrała internetową licytację prowadzoną w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, której przedmiotem był fotel burmistrza na jeden dzień.

Więcej…

Dobiegła końca VI edycja   Powiatowej Ligi Gimnazjalnej Koszykówki - Memoriał Artura Deca. Podczas trwania ligi rozegrano wiele ciekawych iemocjonujących spotkań, w trakcie, których zawodnicy zdobyli wiele koszy.

Więcej…

Więcej…

Zakończono budowę brakującego odcinka ulicy Ogrodowej. Wczoraj burmistrz Robert Czapla dokonał odbioru robót.

Do tej pory odcinek jeden z wyjazdów ulicy Ogrodowej do ulicy Poniatowskiego był drogę gruntową. Gmina zdecydowała się zmienić to dokańczając budowę tej ulicy.

Więcej…

Więcej…

Jeśli ktoś do tej pory tylko czytał, że Matthew McConaughey stworzył na tyle wybitna kreację, że w wyścigu po Oscara wyprzedził Leonardo DiCaprio w najbliższy weekend będzie mógł się o tym przekonać.

Ale najpierw nowogardzkie kino zaproponuje film Ocalony z Markiem Wahlbergiem w roli głównej. Afganistan, 28 czerwca 2005 roku, czterech członków SEAL Team 10 otrzymuje zadanie zabicia lidera talibów. Niespodziewanie sami zostają otoczeni przez wroga i zaatakowani.

Więcej…

Więcej…

W najbliższy weekend miały zmierzyć się dwa Pomorzaniny występujące w wojewódzkiej okręgówce. Meczu jednak nie będzie.

Powodem jest wycofanie się Pomorzanina Przybiernów z rozgrywek. W konsekwencji ten nasz, nowogardzkie za walkower otrzymał trzy punkty.

Więcej…

W najbliższą środę w nowogardzkiej Miejskiej Bibliotece Publicznej odbędzie się kolejne spotkanie z literatem.

Tym razem będzie to Aleksandra Petrusewicz. Autorka jest pedagogiem specjalnym z ogromnym doświadczeniem.

Więcej…

Strona 3 z 193

3

Zaloguj się

Reklama
Reklama