Więcej…

Policjanci z Nowogardu zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie ponad 20 samochodów. Sprawca wybijał szyby w napotkanych na swej drodze pojazdach. Wandal na swym koncie ma również włamanie do sklepu. Za swoje czyny odpowie przed sądem. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Do uszkodzeń mienia doszło w nocy z 04 na 05 kwietnia na terenie Nowogardu. Policjanci przyjęli zgłoszenie o 21 przypadkach zdewastowanych pojazdów, stojących na parkingach i ulicach miasta. Większość aut miała wybite szyby.

Więcej…

Więcej…

Miniona kolejka wojewódzkiej okręgówki obfitowała w wysokie wyniki. Jeden z najwyższych zdarzył się w meczu Pomorzanina. Niestety, nasz zespół był tym zdecydowanie mniej skutecznym.

Nowogardzka drużyna mierzyła się z Iskrą Golczewo, którą można uznać za ligowego średniaka. Na Pomorzanina w tym sezonie to i tak wystarczy.

Więcej…

Więcej…

28 miejsc parkingowych powstanie przy mieszczącym się przy ul. Kościuszki Przedszkolu nr 4. Prace potrwają do końca sierpnia.

Ostatniego dnia marca dokonano symbolicznego wbicia łopaty i prace ruszyły. Jak na razie wycięto drzewa praz prowadzone są roboty ziemne.

Więcej…

Więcej…

30 kwietnia podczas gali po raz kolejny wręczone zostaną Laury Cisowe. Kapituła tego wyróżnienia obradowała w miniony piątek.

W tym roku do honorowej nagrody zgłoszono sześcioro kandydatów. Czworo z nich odbierze swoją nagrodę podczas gali, która odbędzie się w Nowogardzkim Domu Kultury podczas obchodów Dni Miasta Nowogard.

Więcej…

Więcej…

W sobotę rozpoczną się XIII już Nowogardzkie Spotkania Taneczne o Puchar Burmistrza Nowogardu. Do rywalizacji staną zarówno pary jak i zespoły.

Nowogardzkie Spotkania Taneczne o Puchar Burmistrza Nowogardu wpisały się na stałe nie tylko w kalendarium nowogardzkich imprez. Jest to również licząca się impreza w regionie.

Więcej…

Więcej…

W najbliższą sobotę Pomorzanin powalczy o ligowe punkty z przysłowiowym sąsiadem zza miedzy czyli Iskrą Golczewo.

Pierwszy mecz obu zespołów skończył się wygraną Iskry 2:1. Przewagę zespołu z Golczewa odzwierciedla również tabela: Pomorzanin z siedmioma punktami ją zamyka, Iskra z 24 punktami zajmuje dziewiątą pozycję.

Więcej…

Więcej…

W najbliższy weekend w nowogardzkim kinie będzie można obejrzeć kontynuację hitu science fiction oraz efekt kooperacji polsko – francusko – belgijskiej.

Pierwsza z propozycji to trzecia część kasowego hitu Niezgodna. Jest to zrealizowana z rozmachem superprodukcja science fiction oparta na jednym z największych fenomenów literackich ostatnich lat.

Więcej…

Strona 3 z 292

3

Zaloguj się

Reklama
Reklama