Więcej…

W minioną sobotę w Maszkowie odbył się II turniej piłki nożnej zorganizowany przez Gospodarstwo Rolne Visonex i Sołectwo Maszkowo.

Turniej odbył się na tamtejszym boisku ze sztuczną nawierzchnią Norlik wybudowanym przez Gospodarstwa Rolnego Visonex.

Więcej…

Więcej…

Właśnie mija dwudziesta rocznica współpracy między miastami Heide a Nowogard. W tym niemieckim mieście odbyły się uroczyste obchody tego jubileuszu.

Na zaproszenie władz Heide w dniach 17 – 1 9 czerwca na uroczystości wybrała się tam liczna nowogardzka delegacja.

Więcej…

Więcej…

Krzysztof Kania został nowym sołtysem miejscowości Kulice.

Dotychczasowy sołtys Piotr Jońca zrzekł się swojej funkcji z przyczyn zawodowych. W zwaiżaku z tym w miniony poniedziałek mieszkańcy Kulic musieli wybrać nową osobę do pełnienia tej funkcji.

Więcej…

Więcej…

Alicja, Szalony Kapelusznik i reszta ekipy z Krainy Czarów zawita w najbliższy weekend na ekran nowogardzkiego kina. Dla dorosłych horror.

Kontynuacja ekranizacji powieści Lewisa Carolla z nieco demonicznym Johnnym Deppem w jednej z głównych ról.

Więcej…

Więcej…

Grająca w barwach reprezentacji Niemiec Szkoła Podstawowa nr 2 wygrał rozgrywany na nowogardzkim Orliku turniej Mini Euro 2016. Polska była trzecia.

W odbywającym się pod patronatem burmistrza Roberta Czapli oraz Mariusza i Magdaleny Koniecznych wzięło udział dziesięć zespołów z gminy Nowogard, które zostały podzielone na dwie grupy.

Więcej…

Więcej…

Obok Cmentarza Komunalnego powstał nowy parking. Inwestycję tę doceniać się będzie szczególnie w czasie Wszystkich Świętych.

W czasie tego święta każde miejsce parkingowe jest niezwykle cenne. Teraz będzie ich dziesięć więcej. Jedno z nich z przeznaczeniem dla osoby niepełnosprawnej.

Więcej…

Więcej…

Rusza budowa ronda na skrzyżowaniu ulic Poniatowskiego i Bohaterów Warszawy. Wykonawcą robót będzie nowogardzkie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych

Rondo to jest jedną z najpilniejszych inwestycji drogowych na terenie naszego miasta. Przekonuje się o tym każdy, kto w godzinach intensywnego ruchu próbuje z ulicy Poniatowskiego wjechać na ulicę Bohaterów Warszawy.

Więcej…

Strona 3 z 303

3

Zaloguj się

Reklama
Reklama