Więcej…

Nie trzeba wiele by zostać bohaterem. Wystarczy jedno ukłucie.

Już jutro w Nowogardzkim Domu Kultury i na Placu Wolności będzie można honorowo oddać krew.

Więcej…

Więcej…

Chritian Grey i Anastasia Steele zdominują w nadchodzący weekend ekran nowogardzkiego kina

Książka 50 twarzy Greya znalazła uznanie u sporej rzeszy czytelników, szczególnie jej żeńskiej części. Kwestią czasu było więc by Grey trafił na duży ekran. W tym przypadku mamy również do czynienia z przebojem. Popularność jest tak duża, że nowogardzkie kino zdecydowało się na podwójne seanse.

Więcej…

Więcej…

Tradycyjnym złożeniem kwiatów pod Pomnikiem Kombatantów RP uczczono 70 rocznice Państwowości Polskiej w Nowogardzie.

Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 12.00. Swoje wiązanki złożyli kombatanci, władza gminne, przedstawiciele partii politycznych, nowogardzkich szkół oraz mieszkańcy Nowogardu.

Więcej…

W tegorocznym gminnym budżecie znalazło się ponad 100 tys. zł na organizację gali Lauru Cisowego i Majówkę.

Radni mieli wątpliwości związane z przeznaczeniem pieniędzy na ten cel. Jednak ostatecznie większość zdecydowała się poprzeć pomysły burmistrza Roberta Czapli.

Więcej…

Gmina Nowogard pozyskała ponad pół miliona złotych, które w gminnym budżecie można było dodatkowo wpisać w rubrykę przychody.

Na kwotę 574.072 zł zebrały się pieniądze pozyskane na cztery cele. Radni jednogłośnie przyjęli uchwałę w tej sprawie.

Więcej…

Więcej…

W Szkole Podstawowej nr 2 odbył się II Memoriał im. Grzegorza Górczewskiego w skoku wzwyż. Najlepiej zaprezentowali się reprezentanci gospodarzy czyli szkoły, w której pracował zmarły nauczyciel.

Wśród kibiców turnieju znaleźli się m.in.: żona zmarłego Róża Górczewska wraz z córką Martą i zastępca burmistrza Krzysztof Kolibski, oraz znajomi i przyjaciele.

Więcej…

Więcej…

Dzień z życia blondynki oraz Jupiter: Intronizacja – to filmy, które można obejrzeć w najbliższy weekend w nowogardzkim kinie.

Meghan pragnie zostać prezenterką wiadomości, jednak marzenie to staje pod znakiem zapytania, gdy 8 godzin przed rozmową o pracę budzi się na przedmieściach L.A. bez telefonu, auta, pieniędzy i dokumentów.

Więcej…

Strona 3 z 236

3

Zaloguj się

Reklama
Reklama