Więcej…

W świetlicy środowiskowej przy parafii pw. św. Rafała Kalinowskiego odbyło się wigilijne spotkanie nowogardzkiego koła Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków.

Choć do prawdziwej Wigilii zostało jeszcze kilka dni, to większość organizacji i stowarzyszeń organizuje swoje spotkania opłatkowe, by spędz8ić ze sobą parę chwil i wzajemnie życzyć sobie pomyślności.

Więcej…

Więcej…

Już po raz trzeci w naszym mieście odbyła się akcja nowogardzkiego Zboru Górna Izba Kościoła Ewangelicznych Chrześcijan w RP Gwiazdkowa Niespodzianka.

Akcja odbyła się w sali widowiskowej nowogardzkiego Domu Kultury, gdzie dzieci podopiecznych OPS Nowogard otrzymały świąteczne prezenty.

Więcej…

W nowogardzkiej strefie ekonomicznej pojawił się pierwszy inwestor, który wkrótce ma rozpocząć budowę fabryki.

Wieloletnie starania o uruchomienie nowogardzkie strefy będącej częścią Kostrzyńsko – Słubickiej Strefy Ekonomicznej zaczynają przynosić oczekiwane efekty.

Więcej…

 

Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami. Jednym z jego zwiastunów jest weekendowa propozycja nowogardzkiego kina. Druga propozycja to coś dla miłośników ekranizacji komiksów.

Mały, odważny osiołek o imieniu Bo tęskni za życiem z dala od codziennej pracy w wiejskim młynie. Pewnego dnia zbiera się na odwagę i ucieka na wolność, by spełnić swe marzenia.

Więcej…

Kwotą ponad 300 tys. zł zewnętrznych środków zostaną dofinansowane inwestycje w siedmi miejscowościach gminy Nowogard.

W minioną środę burmistrz Robert Czapla podpisał z Marszałkiem Województwa Zachodniopomorskiego umowę, na mocy której 362.442 zł trafi do naszej gminy.

Więcej…

Więcej…

Eugeniusz Frasoński znowu stanął na czele nowogardzkich policjantów. Tym razem tych emerytowanych.

Nowy przewodniczący Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Nowogardzie przed laty kierował pracami nowogardzkiego komisariatu.

Więcej…

Więcej…

Miejska Bibliotek Publiczna w Nowogardzie znalazła się w rankingu Rzeczpospolitej i Instytutu Książki. I to znalazła się na wysokiej pozycji.

Publikowane w Rzeczpospolitej rankingi należą do prestiżowych, więc tym bardziej cieszy wysokie miejsce nowogardzkiej placówki.

Więcej…

Strona 3 z 367

3

Zaloguj się

Reklama
Reklama