Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image /home/users/nowogardinfo/public_html/nowogardinfo.pl/images/stories/foto/2015/03/2015_03_26_zespół_001.JPG

Więcej…

W miniony wtorek odbyło się kolejne spotkanie Zespołu ds. Strategii Budowy Nowych Miejsc Postojowych w Nowogardzie. Tym razem w spotkaniu wzięli udział zainteresowani sprawą mieszkańcy.

Na spotkanie przybyli również Magdalena i Krzysztof Rakowscy - właściciele Salonu kosmetycznego i solarium przy ul. Bankowej oraz przedstawiciele Wspólnot Mieszkaniowych przy ul. Zamkowa 5 i Waryńskiego 1.

Więcej…

Więcej…

Wczoraj nasze miasto odwiedziła kandydatka na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Magdalena Ogórek.

Popierana przez SLD kandydatka zjawiła się na zebraniu Rodzinnych Ogrodów Działkowych, ale nie tylko działkowcy byli uczestnikami tego spotkania. Przybyli również mieszkańcy, którzy z działkami mają niewiele wspólnego oraz ludzie spoza Nowogardu.

Więcej…

Więcej…

Znacznie wzrosła widoczność a przez to bezpieczeństwo mieszkańców Kulic, którzy po zmroku muszą pokonywać drogę z przystanku do domu.

Przystanek znajduje się na bardzo ruchliwej drodze wojewódzkiej prowadzącej do Chociwla. Więc trzy lampy, które stanęły między zatoczka dla busów i autobusów a zjazdem do samej miejscowości z pewnością podniesie poczucie bezpieczeństwa.

Więcej…

Więcej…

W miniony weekend już po raz dwunasty odbył się Ogólnopolski Memoriał im. Wojtka Chomińskiego w piłce ręcznej chłopców szkół gimnazjalnych.

W uroczystym otwarciu zawodów wzięli udział m.in. burmistrz Robert Czapla, koledzy wuefiści patrona oraz Renata Chomińska i syn Patryk.

Więcej…

Więcej…

Pomorzanin wysoko wygrał swój pierwszy wiosenny mecz przed własną publicznością, choć po pierwszej połowie trudno było spodziewać się takiego rozstrzygnięcia.

Rywalem naszego zespołu była Gavia Choszczno, która broni się przed spadkiem, więc teoretycznie nie powinna sprawiać problemów wiceliderowi i to na jego boisku.

Więcej…

Więcej…

W miniony piątek w Strzelewie odbyło się spotkanie władz samorządowych z sołtysami gminy Nowogard.

Rolę gospodarza pełnił burmistrz Robert Czapla, któremu towarzyszyli jego zastępca Krzysztof Kolibski, kierownik wydziału GNGR Urzędu Miejskiego Ewa Jakubcewicz oraz pracownik tego wydziału Beata Wojewoda.

Więcej…

Więcej…

Budowa ścieżki rowerowej wokół jeziora jest świetnym pomysłem na zagospodarowanie największego skarbu jakim cieszy się nasze miasto. Pozostaje mieć nadzieję, że inwestycja zostanie zrealizowana.

Tym bardziej, że ze ścieżki mogliby korzystać nie tylko rowerzyści, ale również spacerujący, jeżdżący na rolkach czy coraz większa liczba biegających. By się przekonać, że jest takie zapotrzebowanie wystarczy przejść się popołudniu na ścieżkę rowerową do Olchowa, która choć położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie wciąż ruchliwej drogi to cieszy się dużą popularnością wśród zwolenników aktywnego spędzania wolnego czasu.

Więcej…

Strona 3 z 238

3

Zaloguj się

Reklama
Reklama