Więcej…

Jeśli ktoś do tej pory tylko czytał, że Matthew McConaughey stworzył na tyle wybitna kreację, że w wyścigu po Oscara wyprzedził Leonardo DiCaprio w najbliższy weekend będzie mógł się o tym przekonać.

Ale najpierw nowogardzkie kino zaproponuje film Ocalony z Markiem Wahlbergiem w roli głównej. Afganistan, 28 czerwca 2005 roku, czterech członków SEAL Team 10 otrzymuje zadanie zabicia lidera talibów. Niespodziewanie sami zostają otoczeni przez wroga i zaatakowani.

Więcej…

Więcej…

W najbliższy weekend miały zmierzyć się dwa Pomorzaniny występujące w wojewódzkiej okręgówce. Meczu jednak nie będzie.

Powodem jest wycofanie się Pomorzanina Przybiernów z rozgrywek. W konsekwencji ten nasz, nowogardzkie za walkower otrzymał trzy punkty.

Więcej…

W najbliższą środę w nowogardzkiej Miejskiej Bibliotece Publicznej odbędzie się kolejne spotkanie z literatem.

Tym razem będzie to Aleksandra Petrusewicz. Autorka jest pedagogiem specjalnym z ogromnym doświadczeniem.

Więcej…

Więcej…

Funkcjonariusze ruchu drogowego z Goleniowa zatrzymali nietrzeźwego kierującego samochodem marki fiat, który wjechał w murowane ogrodzenie przy kościele w miejscowości Strzelewo.

30-letni mężczyzna kierował fiatem cinquecento. Będąc w miejscowości Strzelewo w okolicach kościoła, utracił panowanie nad nad pojazdem i uderzył w mur.

Więcej…

Więcej…

Piłkarze Pomorzanina na pierwsze zwycięstwo kazali czekać swoim kibicom do trzeciej kolejki rundy rewanżowej.

W minioną sobotę nowogardzki zespół podejmował na swoim boisku rezerwy Floty Świnoujście. Na szczęście dla Pomorzanina pierwszy zespół Wyspiarzy grał następnego dnia aż w Rybniku, więc na nowogardzkim boisku pojawili się przede wszystkim gracze, którzy na I ligowych boiskach nie pojawiają się wcale lub rzadko.

Więcej…

Więcej…

Nowogardzki policjant po służbie zatrzymał na gorącym uczynku jednego ze sprawców rozboju. Drugi dołączył do kolegi niedługo później.

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek około godziny 19.00. Do zaparkowanego volkswagena polo, w którym siedziały dwie kobiety. Jeden z nich otworzył drzwi samochodu, siłą wyciągnął siedzącą za kierownicą 55-letnią kobietę po czym próbował uruchomić auto.

Więcej…

Więcej…

W najbliższą sobotę Pomorzanin po raz drugi tej wiosny zaprezentuje się kibicom na swoim boisku.

Rywalem naszego zespołu będą rezerwy Floty Świnoujście. Rywal zajmując ósmą pozycję obecnie plasuje się dwa miejsca za Pomorzaninem tracąc do naszego zespołu zaledwie jeden punkt.

Więcej…

Strona 3 z 193

3

Zaloguj się

Reklama
Reklama