W najbliższą niedzielę przypada 72 rocznica państwowości polskiej naszego miasta.

Z tej okazji burmistrz Robert Czapla oraz zastępca burmistrza Krzysztof Kolibski zapraszają mieszkańców na uroczystości związane z tym świętem.

Więcej…

Więcej…

Na nowogardzkich ulicach pojawiło się ośmiu policjantów patrolujących nasze miasto.

Są to adepci z Oddziałów Prewencji ze Szczecina, którzy pracując w Nowogardzie nabierają cennego zawodowego doświadczenia.

Więcej…

Do 10 marca można składać kandydatury do nowogardzkiej nagrody Laur Cisowy za miniony rok.

W tym roku możliwe jest uhonorowanie osób indywidualnych, zespołów, stowarzyszeń, firm i instytucji z terenu miasta i gminy Nowogard za szczególne osiągnięcia i promowanie Ziemi Nowogardzkiej na szczeblu gminy, powiatu, województwa, w kaju i za granicą.

Więcej…

Więcej…

23 lutego 2017 r. Samorządowa Fundacja Opieki Medycznej ZDROWIE podpisała z gminą Nowogard umowę o dotację na realizację zadań zaplanowanych w 2017 roku.

Dzięki tym środkom będziemy mogli w dalszym ciągu prowadzić działania w zakresie ochrony zdrowia ludzkiego na terenie gminy Nowogard mając na celu zwiększenie dostępu społeczeństwa do opieki medycznej oraz kształtując w społeczeństwie aktywne postawy prozdrowotne poprzez wspieranie rozwoju profilaktyki i promocji zdrowia.

Więcej…

 

W najbliższą środę w ramach cykli Najlepsze filmy w historii kina pokazany zostanie film Persopolis.

Persepolis, wielkie wydarzenie festiwalu w Cannes i jeden z najważniejszych filmów 2008 roku, to kolejny tytuł, który zaprezentowany zostanie w ramach cyklu Najlepsze filmy w historii kina.

Więcej…

Więcej…

Ponad pół miliona złotych trafiło do działających na terenie gminy Nowogard organizacji pozarządowych.

W 2017 roku burmistrz Robert Czapla ogłosił dziewięć otwartych konkursów ofert na realizację zadań publicznych.

Więcej…

Więcej…

Najbliższy weekend w nowogardzkim kinie upłynie pod znakiem grozy. Będzie można obejrzeć nowy film mistrza zaskakujących zakończeń filmów oraz zakończenie cyklu z Millą Jovovich w roli głównej.

M. Night Shyamalan, twórca kultowego Szóstego zmysłu, Znaków i Wizyty, łączy siły z Jasonem Blumem, specjalistą od przerażających niskobudżetowych horrorów (seria Paranormal Activity, seria Ouija).

Więcej…

Strona 3 z 331

3

Zaloguj się

Reklama
Reklama