Więcej…

Spektakl Pół na Pół w reżyserii Wojciecha Malajkata w gwiazdorskiej bsadzie: Piotra Szwedesa i Piotra Polka, zawita do Nowogardu. Na spektakl zapraszamy 26 listopada 2016 r. o godzinie 19:30.

Błyskotliwe i zabawne dialogi, czarny humor i nieprzewidywalne zwroty akcji – tego nie można przegapić! Ostatnie bilety (w cenie 70 zł) do nabycia w kasie NDK oraz online.

Więcej…

Więcej…

W najbliższy weekend w nowogardzkim kinie napięcie będzie rosło jak w klasycznym kinie. Zacznie się od komedii a skończy na horrorze.

Komedia to Asy bez kasy z Zakiem Galifianakisem. Dave, mimo społecznego niedopasowania, stara się rzetelnie wykonywać pracę konwojenta. Dzień w dzień transportuje cudze miliony, marząc o własnej fortunie i o zdobyciu serca koleżanki z pracy.

Więcej…

Więcej…

Kończą się tegoroczne rozgrywki w regionalnej okręgówce. Pomorzanin swój ostatni mecz rozegra na własnym boisku.

Rywelam naszego zespołu będzie Ehrle Dobra Szczecińska. Sugerując się ligową tabelą nie jest to zbyt wymagający przeciwnik. W czternatu dotychczasowych spotkaniach zdołął zdobyć zaledwie dziewięć punktów.

Więcej…

Więcej…

Kwotą wysokości 1.304.685 zł dofinansowana zostanie budowa i przebudowa kanalizacji deszczowej umożliwiającej rozdział sieci ogólnospławnej na sieć kanalizacji deszczowej i sanitarnej.

W minioną środę w Szczecinie burmistrz Robert Czapla w obecności zastępcy prezesa Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie podpisał stosowną umowę.

Więcej…

Więcej…

 

Tradycyjnie już gminne obchody Święta Niepodległości rozpoczęły się pod Pomnikiem Kombatantów RP na Placu Wolności.

O godzinie 12.00 burmistrz Robert Czapla, jego zastępca Krzysztof Kolibski, radni, kombatanci, przedstawiciele nowogardzkich stowarzyszeń, placówek oświatowych, związków działających na terenie gminy oraz przedstawiciele Celowego Związku Gmin R-XXI złożyli kwiaty i wieńce.

Więcej…

Więcej…

We wtorek, 15 listopada o godz. 16:00, zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach Coolturalnych popołudni w NDK.

Będzie okazja do bliskich i dalekich podróży, bo tematem najbliższego spotkania będą mapy. Mapa jest najbogatszym źródłem informacji dla każdego turysty czy podróżnika.

Więcej…

Więcej…

Nowogardzki Pomorzanin wrócił z wyjazdowego spotkania w Szczecinie z kompletem punktów.

Rywalem naszych piłkarzy była szczecińska Iskierka, która podobnie jak Pomorzanin plasuje się w środkowym rejonie tabeli.

Więcej…

Strona 3 z 320

3

Zaloguj się

Reklama
Reklama