Więcej…

28 uczniów z sześciu szkół rywalizowało w Mistrzostwach Szkół Techniki Samochodowej Województwa Zachodniopomorskiego.

Z tej okazji do naszego miasta przyjechali reprezentanci szkół z Koszalina, Szczecina, Pyrzyc, Drawska Pomorskiego oraz Stargardu. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych reprezentowali: Laudy Radosław, Śniegowski Maciej, Ołubiec Maciej, Razik Gracjan i Paczkowski Łukasz.

Więcej…

Więcej…

Na to pytanie próbowali odpowiedzieć uczestnicy odbywającej się w piątek w Nowogardzkim Domu Kultury konferencji.

Konferencja poświęcona psychologii pozytywnej została zorganizowana przez nowogardzką Specjalistyczną Poradnię Terapeutyczną dla Dzieci i Młodzieży.

Więcej…

Więcej…

Ku uciesze większości pań do kin wróciła Bridget Jones. Na pocieszenie dla panów, którzy niekoniecznie cieszą się z tego powrotu nowogardzkie kino serwuje dobrze przyjęty polski kryminał.

Kryminał ten to Sługi Boże z Bartłomiejem Topą w roli głównej. Z wieży wrocławskiego kościoła rzuca się młoda Niemka. Śledztwo prowadzi doświadczony komisarz Warski. Ku jego niezadowoleniu do sprawy przydzielona zostaje także Ana Wittesch, niemiecka policjantka o polskich korzeniach.

Więcej…

Więcej…

W najbliższy weekend Pomorzanin wyjeżdża do Radziszewa by zmierzyć się z tamtejsza Odrzanką.

W zeszłym tygodniu Pomorzanin przerwał passę trzech porażek, jednak remis u siebie z Promieniem Mosty nie zadowolił w pełni kibiców.

Więcej…

Więcej…

W najbliższy piątek na Placu Wolności odbędą się Mistrzostwa Szkół Techniki Samochodowej. Gwiazdą imprezy będzie Czadoman.

W tym roku odbywać się będzie druga już edycja mistrzostw. Impreza rozpocznie się o godzinie 11.00.

Więcej…

Więcej…

Już w najbliższy czwartek 6 października odbędzie się kolejna odsłona akcji Podziel się kroplą krwi.

Honorowym dawca krwi może zostać każdy. Wystarczy mieć ukończony osiemnasty rok życia i cieszyć się dobrym zdrowiem.

Więcej…

Więcej…

Blisko 300 zawodników stanęło na starcie odbywającego się w minioną niedzielę już po raz trzeci Nowogardzkiego Biegu Ulicznego.

Zanim na starcie biegu głównego stanęli zawodnicy kategorii open, rywalizację rozpoczęli młodsi miłośnicy tej formy aktywności fizycznej.

Więcej…

Strona 3 z 313

3

Zaloguj się

Reklama
Reklama