Gmina Nowogard zaprasza do składania ofert na stanowisko kierownik Zarządu Budynków Komunalnych.

Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w wysoko wykwalifikowanym zespole, możliwość rozwoju zawodowego, stałego podwyższania swoich kwalifikacji i umiejętności.

Więcej…

Więcej…

Golden Life, Róże Europy i zespół Cord – to najjaśniejsze gwiazdy tegorocznej nowogardzkiej Majówki.

Pierwszy z wymienionych zespołów zagra w niedzielę. Również rockowy wieczór zaplanowano na poniedziałek. Tego dnia na scenie na Placu Szarych Szeregów wystąpi zespół Róże Europy.

Więcej…

Więcej…

We wtorek, 25 kwietnia o godz. 16:00 zapraszamy na kolejne spotkanie coolturomaniaków z klubu Coolturalne popołudnia w NDK.

Będzie okazja do spotkania z ulubionymi wierszami, więc spodziewamy się wizyty wszystkich entuzjastów poezji i poetów amatorów z miasta i okolic.

Więcej…

Więcej…

Pewnym zwycięstwem nowogardzkiego Pomorzanina zakończyło się wyjazdowe spotkanie z Orłem Łożnica.

Zgodnie z ligową tabelą Orzeł Łożnica to ligowy średniak. Jednak wiosna w wykonaniu tego zespołu nie należy do udanych, szczególnie na własnym boisku.

Więcej…

Więcej…

Gmina Nowogard dofinansuje zakup nowego wozu bojowego dla nowogardzkiego posterunku Państwowej Straży Pożarnej.

Gmina dołoży 250 tys. zł do zakupu nowego wozu wartości około 1 mln zł. Reszta sumy pochodzić będzie z Komendy Wojewódzkiej PSP w Szczecinie.

Więcej…

Więcej…

Taką prędkość sadzenia lasu w ramach akcji Sadzimy tysiąc drzew na minutę założyły sobie jej organizatorzy czyli Lasy Państwowe.

W miniony piątek w okolicach wsi Kulice przeprowadzono nowogardzka odsłonę tej akcji.

Więcej…

Więcej…

Zapowiada się weekend powtórek w nowogardzkim kinie. Widzowie będą mogli obejrzeć kolejną wersję Pięknej i bestii oraz Kong Konga.

Piękna i bestia to aktorska wersja jednej z najbardziej uwielbianych animacji Disneya. Na ekran wiernie przeniesiono nie tylko stronę wizualną, ale także piosenki z kultowej produkcji. Bella (Emma Watson) zamieszkać w zamku potwora (Dan Stevens), aby ratować swojego ojca. Z czasem między niedopasowaną dwójką zaczyna się tworzyć uczucie.

Więcej…

Strona 3 z 338

3

Zaloguj się

Reklama
Reklama