Więcej…

W miniony piątek nowogardzka Szkoła Podstawowa nr 1 obchodziła imponująca 72 już rocznicę swego powstania.

Z tej okazji w szkole imienia Tadeusza Kościuszki odbył się uroczysty apel, a wszyscy zebrani mogli obejrzeć występy uczniów tej placówki..

Więcej…

Więcej…

W najbliższy weekend piłkarzy nowogardzkiego Pomorzanina czeka wyjazd do Gryfic na mecz z tamtejsza Spartą.

Obecny sezon dla piłkarzy Sparty jest całkiem udany. Zespół z Gryfic plasuje się na piątej pozycji w tabeli z dorobkiem 44 punktów.

Więcej…

Więcej…

W najbliższy weekend w nowogardzkim kinie będzie można obejrzeć trzy tytuły, wśród nich również prequel klasyka science fiction.

Pełna humoru i szalonych przygód podwodna odyseja małej ośmiorniczki i jej opływowych przyjaciół. Jest rok 2100.

Więcej…

W miniony czwartek przy ulicy Waryńskiego oficjalnie odebrano wybudowaną sieć kanalizacji deszczowej.

Inwestycja ta to kolejny etap rozdzielania sieci kanalizacji deszczowej od kanalizacji sanitarnej nad nowogardzkim jeziorem mającym za zadanie uporządkować gospodarkę wodno – ściekową na tym terenie.

Więcej…

Blisko 2 miliony złotych pozyskano na uzbrojenie nowogardzkiej strefy ekonomicznej w sieć wodno-kanalizacyjną.

Decyzja w tej sprawie została ogłoszona na początku maja. Aktualnie przygotowywane są dokumenty niezbędne do podpisania umowy o dofinansowanie.

Więcej…

Więcej…

Sobotni mecz Pomorzanina zakończył się zgodnie z przewidywaniami. Nasz zespół nie sprostał znacznie wyżej notowanemu rywalowi.

Do Nowogardu przyjechał wicelider rozgrywek czyli Wicher Brojce, który przed tym meczem miał na koncie tylko dwie porażki.

Więcej…

Więcej…

Słowacja i Ukraina zwyciężyły w nowogardzkiej edycji Mini Mundialu, wywalczając tym samy prawo do gry w turnieju finałowym.

Turniej odbył się na nowogardzkim stadionie. Zawodnicy z nowogardzkich szkół rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych.

Więcej…

Strona 3 z 341

3

Zaloguj się

Reklama
Reklama