Więcej…

Policjanci z Goleniowa wspólnie z funkcjonariuszami z Nowogardu zatrzymali mężczyznę poszukiwanego nakazem doprowadzenia do Zakładu Karnego, celem odbycia kary pozbawienia wolności. W mieszkaniu, w którym się ukrywał, policjanci znaleźli ćwierć kilograma marihuany i ponad 50 gramów amfetaminy. Mężczyźnie grozi do 10 lat wiezienia.

Kryminalni z Goleniowa w wyniku pracy operacyjnej, ustalili miejsce pobytu poszukiwanego 41-latka. Do działań włączeni zostali mundurowi z Nowogardu. Kiedy weszli do wynajmowanego przez mężczyznę mieszkania w Nowogardzie, 41-latek nie krył zdziwienia. Chcąc uniknąć zatrzymania, podczas legitymowania początkowo podawał nieprawdziwe dane, jednak policjanci nie dali się zwieść i szybko potwierdzili jego prawdziwą tożsamość.

Więcej…

Więcej…

W związku z ogłoszeniem Szpitalnego Centrum Medycznego w Goleniowie Sp. z o.o., członkowie delegacji, która reprezentowała mieszkańców Nowogardu w czasie rozmów w NFZ oraz członkowie grupy społecznej, wystosowali wspólne oświadczenie następującej treści:

W związku z opublikowaniem przez Szpitalne Centrum Medyczne w Goleniowie Sp. z o.o. informacji, w sprawie rzekomych ustaleń, które miały miejsce podczas spotkania w Narodowym Funduszu Zdrowia w Szczecinie, w dniu 30 czerwca br., odnośnie punktu rehabilitacji w Nowogardzie oświadczamy, że informacje te mijają się z prawdą i nie są zgodne z protokołem z rozmowy, która miała wówczas miejsce.

Więcej…

Więcej…

Policjanci z Nowogardu zatrzymali pijanego kierowcę jednośladu. Okazało się, że oprócz 4 promili alkoholu we krwi, miał na koncie 2 sądowe zakazy prowadzenia rowerów.

Dyżurny z Nowogardu otrzymał zgłoszenie o nietrzeźwym rowerzyście poruszającym się drogą pomiędzy miejscowością Żabowo a Boguszyce.

Więcej…

Więcej…

Funkcjonariusze z Nowogardu wraz z policjantami Ruchu Drogowego z Goleniowa prowadzili pościg za kierowcą opla, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Jak się okazało 39-letni kierowca był pijany i nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.

Mundurowi z Nowogardu zauważyli pojazd, którego sposób w jaki się poruszał wzbudził ich podejrzenie. Uznali, że kierowca może być pijany.

Więcej…

Więcej…

Wczoraj oficjalnie władanie miastem przeszło w ręce młodzieży polskiej, niemieckiej i łotewskiej biorącej udział w warsztatach ARTeria. Znak, że Lato z Muzami tuż, tuż.

Młodzież zjawiła się przed Ratuszem, gdzie śpiewem i dźwiękiem bębnów przywołała burmistrza Roberta Czaplę, który zjawił się z symbolicznym kluczem w rękach.

Więcej…

Więcej…

Silny wiatr nie przeszkodził w rozegraniu I Turnieju Badmintona. Na starcie stanęło 16 zawodników.

Rozgrywki były prowadzone w kategorii indywidualnej oraz par systemem pucharowym.

Więcej…

Więcej…

Wczoraj oficjalnie oddano do użytku nowy plac zabaw wybudowany przy ulicy Zielonej.

Stwierdzenie oficjalne oddanie do użytku jest w tym przypadku bardzo zasadne, gdyż na długo przed zakończeniem robót mali mieszkańcy naszego miasta nie mogli odmówić sobie przyjemności korzystania z niego.

Więcej…

Strona 3 z 207

3

Zaloguj się

Reklama
Reklama