Więcej…

Od wczoraj Nowogard jest w rękach młodzieży, a dokładnie uczestników Międzynarodowych Warsztatów Artystycznych ARTeria oraz Trójstronnej Wymiany Młodzieży.

Symboliczny klucz do bram miasta reprezentantom artystycznej młodzieży wręczył zastępca burmistrza Krzysztof Kolibski.

Więcej…

Więcej…

Marcin Skórniewski po raz kolejny został prezesem nowogardzkiego Pomorzanina. Zebranie delegatów odbyło się w miniony piątek w Restauracji Kamena.

Dla Marcina Skórniewskiego będzie to już druga kadencja na fotelu prezesa Ludowego Klubu Sportowego Pomorzanin Nowogard.

Więcej…

Sport jest dobry na wszystko, zwłaszcza na zwalczanie nudy. Zapewne stąd wziął się pomysł na wakacyjne zajęcia sportowe.

Bezpłatne zajęcia rekreacyjno – sportowe odbywać się będą na Orliku, na plaży i w okolicach naszego jeziora.

Więcej…

Więcej…

Blisko setka dzieci spędzających wakacje w domu bierze udział w półkoloniach zorganizowanych prze gminę Nowogard.

Choć wakacje w pełni a pogoda dopisuje nie wszystkie dzieci mogą się z tego cieszyć spędzając czas nad morzem czy w górach. Wciąż jest wielu najmłodszych, którzy letnią przerwę od nauki spędzają w domu.

Więcej…

Trwają wymiana opraw oświetleniowych nad kolejnymi nowogardzkim przejściami dla pieszych.

Prace te maja poprawić bezpieczeństwo pieszych uczestników ruchu drogowego. Wkrótce nad kolejnymi przejściami pojawi się jaśniejsze niż dotychczas oświetlenie.

Więcej…

Więcej…

Znany jest już program tegorocznego festiwalu Lato z Muzami. W programie imprezy coś dla siebie znajda zarówno miłośnicy kina, muzyki jak i dobrego humoru.

Pierwsze projekcja filmowe rozpoczną się już w środę 15 lipca, ale na plenerowe imprezy publiczność będzie musiała poczekać do piątku 17 lipca.

Więcej…

Szanowni Mieszkańcy Gminy Nowogard

Z przykrością muszę Państwa poinformować, iż Rada Miejska na sesji w dniu 23 czerwca 2015 roku nie podjęła uchwały o udzieleniu mi absolutorium z wykonania budżetu za 2014 rok.

Więcej…

Strona 3 z 255

3

Zaloguj się

Reklama
Reklama