Więcej…

Policjanci goleniowskiej drogówki przeprowadzili działania ?Trzeźwy poranek?. Kierowcy poruszający się po ulicach Nowogardu poddawani byli badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Zatrzymano sześciu kierowców, którzy prowadzili swe pojazdy będąc pod wpływem alkoholu.

Policjanci Referatu Ruchu Drogowego goleniowskiej komendy przeprowadzili w Nowogardzie wzmożone działania ukierunkowane na eliminację z ruchu tych, którzy siadają za kierownicę na "podwójnym gazie". Kontrole prowadzone były m.in. na ul. Poniatowskiego, Bohaterów Warszawy i Bema.

Więcej…

Więcej…

W meczu na szczycie Pomorzanin pokonał na własnym boisku Stali Lipiany.

Przed sobotnim spotkaniem oba zespoły miały tę sama liczbę punktów, lecz dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu drugą pozycje w tabeli zajmowała drużyna z Lipian.

Więcej…

Więcej…

Nowej nawierzchni doczekają się ulice Wyszyńskiego, Stolarskiej i Luboszan.

Remont rozpoczął się w ubiegłym tygodniu. Na wszystkich ulicach zostanie sfrezowana istniejąca nawierzchnia w jej miejsce pojawi się nowa warstwa masy bitumicznej.

Więcej…

Ponad 300 tys. zł pozyskała gmina Nowogard a modernizacji kanalizacji nad nowogardzkim jeziorem.

Kwota, którą udało się pozyskać ze środków unijnych to 311 528 zł. Przeznaczona ją na przebudowę infrastruktury kanalizacyjnej w zakresie rozdzielenia kanalizacji ogólnospławnej na sanitarną i deszczową w ramach Lokalnego Programu Rewitalizacji Miasta Nowogard.

Więcej…

Więcej…

Jeden z najbardziej wyczekiwanych polskich filmów tego roku oraz amerykański dramat to najnowsza oferta nowogardzkiego kina.

Miasto 44 to film o miłości dwojga młodych ludzi zostaje wystawiona na próbę, gdy 1 sierpnia 1944 wybucha Powstanie Warszawskie.

Więcej…

Więcej…

W sobotę trzeci w tabeli Pomorzanin podejmie na własnym boisku drugą w zestawieniu Stal Lipiany.

Oba zespoły mają taka samą liczbę punktów, więc wygrany ma okazję by umocnić się w wygodnym fotelu wicelidera wojewódzkiej okręgówki.

Więcej…

Więcej…

Nowogardzka Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy szykuje się do przyszłorocznego finału.

Osoby chętne do przyłączenia się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy powinni zjawić się na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 22 października o godzinie 16 w sali widowiskowej Nowogardzkiego Domu Kultury.

Więcej…

Strona 3 z 215

3

Zaloguj się

Reklama
Reklama