Więcej…

Rozstrzygnięto konkurs plastyczny Spojrzenie na przemoc w rodzinie z różnych perspektyw.

Spośród nadesłanych prac najlepiej oceniono tę wykonaną przez uczennicę Publicznego Gimnazjum nr 1 w Nowogardzie Aleksandrę Kulinicz.

Więcej…

Więcej…

W najbliższy weekend nowogardzkie kino zaprezentuje film o nowych przygodach Barie w świecie gier komputerowych oraz thriller.

Przygotuj się na turbodoładowaną przygodę! Gdy Barbie zostaje w magiczny sposób wciągnięta w świat swojej ulubionej gry wideo, staje się jedną z pojawiających się w niej, ścigających się na wrotkach postaci. W grze poznaje nowych przyjaciół: uroczego Pana Chmurkę oraz Bellę, księżniczkę na rolkach. Razem dowiadują się, że pewien złośliwy Emotkowy Wirus chce przejąć kontrolę nad całą grą.

Więcej…

Więcej…

Przed nowogardzkim Pomorzaninem bardzo trudna przeprawa. W najbliższą sobotę zmierzy się z liderem regionalnej okręgówki.

Wiosna w wykonaniu naszego zespołu nie daje powodów do zadowolenia. Porażka na inaugurację z niezbyt mocną Sarmatą i kolejna przegrana z z outsiderem rozgrywek nie może nastrajać optymistycznie przed meczem z Flotą Świnoujście.

Więcej…

Więcej…

W najbliższy weekend w naszym mieście już po raz czternasty odbędą się Nowogardzkie Spotkania Taneczne o Puchar Burmistrza Nowogardu.

Spotkania podzielone będą na dwie części. Pierwszego dnia czyli w sobotę 1 kwietnia w turnieju tańca towarzyskiego zaprezentują się pary taneczne.

Więcej…

Więcej…

Gmina Nowogard zaprasza do składania ofert na stanowisko młodszy referent  w wydziale Inwestycji i Remontów.

Gmina oferuje: atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w wysoko wykwalifikowanym zespole, możliwość rozwoju zawodowego, stałego podwyższania swoich kwalifikacji i umiejętności.

Więcej…

Więcej…

Chyba należy zacząć bić na alarm, gdyż drużyna Pomorzanina nie była w stanie sprostać drużynie, który w szesnastu poprzednich meczach zdołała wywalczyć zaledwie dwa punkty.

Zootechnik Kołbacz w rundzie jesiennej zdobył tylko jeden punkt. Wiosna jest zdecydowanie lepsza w wykonaniu tego zespołu, gdyż już po dwóch kolejkach zwiększył swoje konto o cztery oczka.

Więcej…

Więcej…

Uczniowie nowogardzkich szkół podstawowych oraz gimnazjów przywitali wiosnę w sposób biegowy. Wszystko za sprawa imprezy Bieg na wagary.

Impreza odbyła się w miniony piątek w Sarnim Lesie. Wzięło w niej udział osiem szkół podstawowych z gminy oraz trzy gimnazja z gminy Nowogard oraz Osiny.

Więcej…

Strona 3 z 335

3

Zaloguj się

Reklama
Reklama