Więcej…

Rusza budowa drugiego budynku socjalnego. W miniony wtorek na placu budowy dokonano symbolicznego pierwszego wbicia łopaty.

Wykonawcą robót będzie nowogardzka firma Techno ? Invest. Budynek powstanie obok istniejącego już bliźniaczego budynku znajdującego się przy ul. Cmentarnej.

Więcej…

Więcej…

Policjanci z Nowogardu zatrzymali mężczyznę, który znieważył i naruszył ich nietykalność cielesną, w związku z pełnieniem obowiązków służbowych. 35-latek usłyszał zarzuty i w trybie przyspieszonym odpowiedział przed sądem.

Mundurowi podjęli interwencję pod jednym z lokali w Nowogardzie, gdzie 35-latek będąc w stanie nietrzeźwości zachowywał się agresywnie, zakłócał ład i porządek publiczny. Podczas przeprowadzanych czynności, awanturnik zaczął wyzywać policjantów słowami wulgarnymi, powszechnie uznanymi za obelżywe, a następnie odepchnął i szarpał za mundur jednego z nich.

Więcej…

Więcej…

Po raz kolejny osoby samotne i potrzebujące miały okazję do symbolicznego podzielenia się opłatkiem i złożenia sobie świątecznych życzeń.

Taka Wigilia po raz kolejny odbyła się na Placu Wolności.

Więcej…

Więcej…

W najbliższą niedzielę w sali widowiskowej Nowogardzkiego Domu Kultury odbędzie się koncert charytatywny.

Impreza zatytułowana Zaśpiewajmy dla Jakuba to koncert kolęd, podczas którego przy mikrofonie staną znani mieszkańcy naszego miasta.

Więcej…

Więcej…

Znakomita sensacja i film twórcy mającego na swym koncie filmy z cyklu Piła ? to kinowe propozycje na nadchodzący weekend.

John Wick był najlepszym płatnym zabójcą w Stanach, ale dla ukochanej żony wycofał się z biznesu. Po jej śmierci nie dane mu będzie w spokoju przeżyć żałoby. Gdy syn rosyjskiego mafiosa odbierze mu ostatnią pamiątkę po ukochanej, zemsta będzie tylko kwestią czasu. Przestępczy świat na wieść o tym, że John Wick wrócił do gry, zamiera w przerażeniu, a rosyjski mafioso wydaje na niego wyrok śmierci. Już wkrótce miasto stanie w płomieniach?

Więcej…

Więcej…

Policjanci oraz przedstawiciele goleniowskiej komendy wzięli udział w konferencji poświęconej procedurze związanej z działaniami w sytuacji wystąpienia przemocy w rodzinie. Organizatorem spotkania był Ośrodek Pomocy Społecznej w Goleniowie, a głównym tematem konferencji były "Uwarunkowania skuteczności przeciwdziałania przemocy w rodzinie". W roli eksperta wystąpił pan Grzegorz Wrona.

Głównym prelegentem konferencji, która odbyła się 15 grudnia w Goleniowie, był Pan Grzegorz Wrona, który jest prawnikiem specjalizującym się w przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie. Swoje doświadczenie zdobył w pracy w Biurze Pełnomocnika Rządu ds. Równego Statusu Kobiet i Mężczyzn oraz Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej.

Więcej…

Więcej…

Policjanci goleniowskiej drogówki zatrzymali pijanego kierowcę autobusu. Do tragedii nie doszło dzięki jednemu z pasażerów ? policjantowi, będącemu w czasie wolnym od służby, który nakazał kierowcy zatrzymanie pojazdu, zawiadomił stróżów prawa, a następnie przekazał kierowcę w ich ręce.

Oficer dyżurny goleniowskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że kierowca autobusu jednej z firm przewozowych jest prawdopodobnie pijany, gdyż wyraźnie czuć od niego woń alkoholu. Zgłaszający dodał, że autobus ten wyjechał z Nowogardu i jedzie z pasażerami w kierunku Goleniowa.

Więcej…

Strona 3 z 229

3

Zaloguj się

Reklama
Reklama