Kronika policyjna - NowogardInfo - pierwszy nowogardzki portal informacyjny

Tym razem troje pijanych rowerzystów

Troje pijanych rowerzystów zatrzymali w miniony weekend nowogardzcy policjanci.

 

Pierwsza zatrzymana Danuta T. jechała ulicą Żeromskiego. Kobiecie pobrano krew, która wykaże jej zawartość alkoholu we krwi.

Więcej…

Znaleziono kradzione drzewo

Skradzione drzewo na terenie trzech posesji ujawnili policjanci i funkcjonariusze nowogardzkiej Straży Leśnej. Ich wspólnie akcje mają być kontynuowane.

 

Akcja przeprowadzono wczoraj. Policjanci i strażnicy kontrolowali tereny leśne w okolicy Maszewa i Nowogardu. Dokładnie kontrolowano wybrane zabudowania gospodarcze w okolicznych wsiach. Na terenie trzech z nich ujawniono stosy drewna, na które właściciele nie mieli wykupionych obowiązkowych asygnat. Drewno olchowe, brzozowe i bukowe było już porąbane w klocki i polana, złożone i przygotowane do spalenia.

Więcej…

Włamanie do stacji paliw

Na 7 tys. zł wycenił swoje straty właściciel jednej z nowogardzkich stacji paliw. Wczoraj należące do niego pomieszczenie gospodarcze odwiedzili włamywacze.

 

Sprawcy przepiłowali kłódkę i z pomieszczenia wynieśli trzy dystrybutory, dwa komputery stacjonarne, monitor, drukarkę oraz dokumentację dotyczącą prowadzonej przez niego działalności.

Więcej…

Wpadli włamywacze

Policja zatrzymała szajkę włamywaczy. Wpadli oni podczas rutynowej kontroli policji.

 

W piątek około godziny 20.00 patrol policji zatrzymał volkswagena golfa. W jego wnętrzu zauważyli torby, w których znajdowały się papierosy i artykuły spożywcze. Okazało się, ze pochodzą one z włamania do sklepu w Ostromicach w gminie Wolin.

Więcej…

Trzech pijanych rowerzystów

Trzech pijanych rowerzystów zatrzymali w miniony weekend nowogardzcy policjanci.

 

Pierwszego zatrzymano w piątek w Grabinie. Jadący jednośladem Stanisław S. miał w wydychanym powietrzu 2,39 promila alkoholu.

Więcej…

Więcej artykułów…

Reklama
Reklama