Kronika policyjna - NowogardInfo - pierwszy nowogardzki portal informacyjny

Nietrzeźwy tata i trójka dzieci

W piątek policjanci zostali poinformowani o nietrzeźwym mężczyźnie po opieką którego znajduje się trojka dzieci.

 

Do zdarzenia doszło w piątek na ulicy Żeromskiego, a o wszystkim poinformowała anonimowa osoba. Mężczyznę wraz z dziećmi przewieziono na komisariat policji. Badanie alkomatem potwierdziło fakt, że mężczyzna był nietrzeźwy. W wydychanym powietrzu miał ponad 2 promile alkoholu.

Więcej…

Rozbój w Ostrzycy, sprawca w areszcie

Sprawca rozboju, do którego doszło kilka dni temu w Ostrzycy trafił do aresztu gdzie posiedzi co najmniej miesiąc.

 

Do zdarzenia doszło kilka dni temu. 17-letni Rafał D. wraz z nieletnim Szymonem G. trzymając 15-letniego chłopca za ręce i przyciskając go do ziemi zabrali mu 300 zł. Sprawcy szybko znaleźli się w rękach policji.

Więcej…

Areszt dla nożownika

Sąd rejonowy aresztował tymczasowo 59-letniego Jakuba G., który jednym z mieszkań w miejscowości Węgorza ugodził nożem 25-letniego mężczyznę.

 

Do zdarzenia doszło w poniedziałek. W mieszkaniu spożywano alkohol gdy wybuchła awantura. Wówczas Jakub G. ugodził nożem 25-letniego syna swej konkubiny. Ofiara została przewieziona do nowogardzkiego szpitala.

Więcej…

Przed sezonem oznakuj swój rower

Rozpoczął się sezon rowerowy. Warto więc zabezpieczyć swój jednoślad przed kradzieżą.

 

Komisariat Policji w Nowogardzie od wtorku 14 kwietnia do piątku 17 kwietnia dysponować będzie grawerem do znakowania przedmiotów. Policja zaprasza więc wszystkich chętnych do oznakowania rowerów i innych cennych przedmiotów.

Więcej…

Zaginiony odnalazł się

Poszukiwany od wczoraj mieszkaniec nowogardzkiego Domu Pomocy Społecznej odnalazł się.

 

58-letni mężczyzna odnalazł się w miejscowości Kobylanka, gdzie mieszka jego rodzina, która o tym fakcie powiadomiła policję.

Więcej…

Więcej artykułów…

Reklama
Reklama