Kronika policyjna - NowogardInfo - pierwszy nowogardzki portal informacyjny

Rozbój w Ostrzycy, sprawca w areszcie

Sprawca rozboju, do którego doszło kilka dni temu w Ostrzycy trafił do aresztu gdzie posiedzi co najmniej miesiąc.

 

Do zdarzenia doszło kilka dni temu. 17-letni Rafał D. wraz z nieletnim Szymonem G. trzymając 15-letniego chłopca za ręce i przyciskając go do ziemi zabrali mu 300 zł. Sprawcy szybko znaleźli się w rękach policji.

Więcej…

Areszt dla nożownika

Sąd rejonowy aresztował tymczasowo 59-letniego Jakuba G., który jednym z mieszkań w miejscowości Węgorza ugodził nożem 25-letniego mężczyznę.

 

Do zdarzenia doszło w poniedziałek. W mieszkaniu spożywano alkohol gdy wybuchła awantura. Wówczas Jakub G. ugodził nożem 25-letniego syna swej konkubiny. Ofiara została przewieziona do nowogardzkiego szpitala.

Więcej…

Przed sezonem oznakuj swój rower

Rozpoczął się sezon rowerowy. Warto więc zabezpieczyć swój jednoślad przed kradzieżą.

 

Komisariat Policji w Nowogardzie od wtorku 14 kwietnia do piątku 17 kwietnia dysponować będzie grawerem do znakowania przedmiotów. Policja zaprasza więc wszystkich chętnych do oznakowania rowerów i innych cennych przedmiotów.

Więcej…

Zaginiony odnalazł się

Poszukiwany od wczoraj mieszkaniec nowogardzkiego Domu Pomocy Społecznej odnalazł się.

 

58-letni mężczyzna odnalazł się w miejscowości Kobylanka, gdzie mieszka jego rodzina, która o tym fakcie powiadomiła policję.

Więcej…

Dwa włamania

Minionej doby doszło do dwóch włamań do domków jednorodzinnych.

 

O godzinie 13.10 zgłoszono włamanie do jednego z domków jednorodzinnych przy ulicy Lipowej. Sprawca wszedł przez otwarte okno w garażu i skradł laptop, telefony komórkowe, aparat fotograficzny i pieniądze. Właściciel oszacował swoje straty na 5200 zł.

Więcej…

Więcej artykułów…

Reklama
Reklama