Kronika policyjna - NowogardInfo - pierwszy nowogardzki portal informacyjny

Zaginął mieszkaniec DPS

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image /home/users/nowogardinfo/public_html/nowogardinfo.pl/images/foto/2009/4/oleksy.jpg

Więcej…Wczoraj z Domu Pomocy Społecznej na Smużynach wyszedł jeden z podopiecznych i do tej pory nie powrócił. Policja wszczęła poszukiwania i prosi mieszkańców o pomoc.

 

58-letni Bogdan Oleksy opuścił DPS wczoraj około godziny 7.00 nic nikomu nie mówiąc. Mężczyzna ma 163 cm wzrostu, niebieskie oczy, sylwetkę średnią, włosy krótkie, proste koloru ciemnego, twarz prostokątną, uczy normalne przylegające, nos prosty, posiada braki w uzębieniu. Cierpi na schizofrenię i jest całkowicie ubezwłasnowolniony. Był ubrany w dres koloru granatowego, kurtkę i czapkę koloru czarnego, obuwie typu adidas koloru brązowego.

Więcej…

Kolejne samobójstwo

Kolejna mieszkanka naszego miasta targnęła się na swoje życie.

 

Tym razem była to 68-letnia mieszkanka ulicy 700-lecie. Policja wyklucza działanie osób trzecich.

Więcej…

Awantura domowa z użyciem noża

Wczoraj w jednym z mieszkań w miejscowości Węgorza doszło do awantury domowej zakończonej bójką z użyciem noża.

 

Jak ustaliła policja w mieszkaniu spożywano alkohol. W pewnym momencie doszło do szarpaniny w wyniku, której 25-letni mężczyzna został raniony nożem w klatkę piersiową. Sprawcą był najprawdopodobniej konkubent matki rannego mężczyzny.

Więcej…

Na bani autem na przesłuchanie

Mieszkaniec Osiny przyjechał w piątek do nowogardzkiego Komisariatu Policji gdzie miał być przesłuchany w charakterze świadka. Opuścił budynek już z zarzutami. Wszystko przez to, że siadł za kierownicą swego auta będąc pod wpływem alkoholu.

 

Do zdarzenia doszło w piątek rano. Tego dnia Jan T. miał zeznawać jako świadek w jednym z prowadzonych przez policję dochodzeń. Przesłuchujący go policjant wyczuł od niego woń alkoholu. Badanie alkomatem potwierdziło jego podejrzenia. Jan T. miał 0,59 promila, a na przesłuchanie stawił się z Osiny swoim samochodem pokonując kilkanaście kilometrów ruchliwą drogą krajową nr 6.

Więcej…

Groźna kolizja na 3 Maja

Do groźnej w skutkach kolizji doszło dziś na ulicy 3 mają. Około godziny 11.00 zderzyły się tam dwa auta, a kierująca jednym z nich kobieta została przetransportowana śmigłowcem do szpitala w Szczecinie.

 

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca jednego z samochodów wykonywał manewr wyprzedzania zakończony zderzeniem z nadjeżdżającym z przeciwnej strony autem. Siedząca za kierownicą jednego z pojazdów kobieta ma złamaną nogą i została przetransportowana śmigłowcem do szpitala przy ulicy Unii Lubelskiej.

Więcej…

Więcej artykułów…

Reklama
Reklama