Kronika policyjna - NowogardInfo - pierwszy nowogardzki portal informacyjny

Ładowarką na bani

Po wczorajszych zawodach motocrossowych policjanci zatrzymali jadącego ładowarką mężczyznę. Badanie alkomatem wykazało, że był on nietrzeźwy.

 

Około godziny 17.00 policjanci obstawiający imprezę postanowili skontrolować jadącego ładowarką (dla niewtajemniczonych: pojazdem budowlanym z łychą służącą do robót ziemnych). Badanie alkomatem potwierdziło ich przypuszczenia.

Więcej…

Znaleziono klucze

Widoczne na zdjęciu poniżej klucze samochodowe znaleziono podczas obchodów 700-lecia.

 

Klucze są od samochodów marki citroen i opel. Odebrać je można w nowogardzkim Komisariacie Policji w pokoju 203.

Więcej…

Tłuczkiem po głowie

Dwóch mieszkańców naszego miasta bijąc tłuczkiem po głowie swojego gościa chcieli zmusić go do podania kodu PIN jego karty bankomatowej. Grozi mi teraz do dziesięciu lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło 30 kwietnia. 38-letni Norbert Ż i dziesięć lat młodszy Piotr R. zaprosili do mieszkania na alkoholową imprezę przygodnie poznanego mężczyznę. W trakcie libacji obaj zaczęli grozić mu pozbawieniem życia, po czym uderzając tłuczkiem po głowie chcieli go zmusić do podania kodu PIN do karty bankomatowej, którą wcześniej mu skradli.

Więcej…

Citroenem w drzewo

Kierowca citroena uderzył w przydrożne drzewo. Jego pasażerka została przetransportowana śmigłowcem do szpitala.

 

Do zdarzenia doszło wczoraj o godzinie 19.20 w okolicy Olchowa. Kierujący citroenem w pewnym momencie stracił panowanie nad swoim pojazdem, zjechał na pobocze po czym uderzył w przydrożne drzewo.

Więcej…

Głupota w najczystszej formie

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image /home/users/nowogardinfo/public_html/nowogardinfo.pl/images/foto/2009/4/wyciete.jpg

Więcej…Wyjątkową głupotą wykazał się pewien osobnik, który w miniony weekend zabawił się w drwala. W okolicy plaży miejskiej wyciął osiem drzew.

 

Do zdarzenia doszło w miniony weekend. Nieznany (mamy nadzieję, że już niedługo) sprawca ściął w okolicy plaży miejskiej i na placu Szarych Szeregów osiem drzew: pięć lip, jesion, jarzębinę i brzozę. Działał najprawdopodobniej z premedytacją, gdyż zrobił to piłą. Było to typowe zniszczenia dla samego zniszczenia czyli głupota w najczystszej postaci -sprawca nie wziął nawet drewna. Gdy dokumentowaliśmy wyczyny wandala napotkana spacerowicza nie kryła swojego oburzenia.

-Jak można coś takiego zrobić?! Jak się nudził to mógł posadzić kilka drzewek! -mówiła.

Więcej…

Więcej artykułów…