Kronika policyjna - NowogardInfo - pierwszy nowogardzki portal informacyjny

Na bani autem na przesłuchanie

Mieszkaniec Osiny przyjechał w piątek do nowogardzkiego Komisariatu Policji gdzie miał być przesłuchany w charakterze świadka. Opuścił budynek już z zarzutami. Wszystko przez to, że siadł za kierownicą swego auta będąc pod wpływem alkoholu.

 

Do zdarzenia doszło w piątek rano. Tego dnia Jan T. miał zeznawać jako świadek w jednym z prowadzonych przez policję dochodzeń. Przesłuchujący go policjant wyczuł od niego woń alkoholu. Badanie alkomatem potwierdziło jego podejrzenia. Jan T. miał 0,59 promila, a na przesłuchanie stawił się z Osiny swoim samochodem pokonując kilkanaście kilometrów ruchliwą drogą krajową nr 6.

Więcej…

Groźna kolizja na 3 Maja

Do groźnej w skutkach kolizji doszło dziś na ulicy 3 mają. Około godziny 11.00 zderzyły się tam dwa auta, a kierująca jednym z nich kobieta została przetransportowana śmigłowcem do szpitala w Szczecinie.

 

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca jednego z samochodów wykonywał manewr wyprzedzania zakończony zderzeniem z nadjeżdżającym z przeciwnej strony autem. Siedząca za kierownicą jednego z pojazdów kobieta ma złamaną nogą i została przetransportowana śmigłowcem do szpitala przy ulicy Unii Lubelskiej.

Więcej…

Motocyklista potrącił pieszego

Kierowca motocykla marki suzuki potrącił pieszego, który z urazem kręgosłupa trafił do szpitala.

 

Do zdarzenia doszło wczoraj w godzinach popołudniowych w okolicy miejscowości Sikorki pod Nowogardem. Jak ustaliła policja motocyklista jadący łukiem drogi nie dostosował prędkości, zjechał na przeciwległy pas po czym potrącił idącego poboczem pieszego.

Więcej…

Dwóch pijanych kieorowców na Bema

Policjanci zatrzymali wczoraj dwóch pijanych kierowców. Obaj wpadli w ręce stróżów prawa na ulicy Bema.

 

Pierwszym z nich był Robert J., który wsiadł na swój motorower mając w wydychanym powietrzu około 1,6 promila alkoholu.

Więcej…

Trzech pijanych kierowców

Trzech pijanych kierowców odnotowała w miniony weekend nowogardzka policja.

 

Pierwszego zatrzymano w piątkowy wieczór o godzinie 22.55. Patrol policji zatrzymał wówczas jadącego samochodem marki honda Janusza P. Miał on w wydychanym powietrzu 0,95 promila alkoholu.

Więcej…

Więcej artykułów…

Reklama
Reklama