Kronika policyjna - NowogardInfo - pierwszy nowogardzki portal informacyjny

Kolejne samobójstwo

Kolejna mieszkanka naszego miasta targnęła się na swoje życie.

 

Tym razem była to 68-letnia mieszkanka ulicy 700-lecie. Policja wyklucza działanie osób trzecich.

Więcej…

Awantura domowa z użyciem noża

Wczoraj w jednym z mieszkań w miejscowości Węgorza doszło do awantury domowej zakończonej bójką z użyciem noża.

 

Jak ustaliła policja w mieszkaniu spożywano alkohol. W pewnym momencie doszło do szarpaniny w wyniku, której 25-letni mężczyzna został raniony nożem w klatkę piersiową. Sprawcą był najprawdopodobniej konkubent matki rannego mężczyzny.

Więcej…

Na bani autem na przesłuchanie

Mieszkaniec Osiny przyjechał w piątek do nowogardzkiego Komisariatu Policji gdzie miał być przesłuchany w charakterze świadka. Opuścił budynek już z zarzutami. Wszystko przez to, że siadł za kierownicą swego auta będąc pod wpływem alkoholu.

 

Do zdarzenia doszło w piątek rano. Tego dnia Jan T. miał zeznawać jako świadek w jednym z prowadzonych przez policję dochodzeń. Przesłuchujący go policjant wyczuł od niego woń alkoholu. Badanie alkomatem potwierdziło jego podejrzenia. Jan T. miał 0,59 promila, a na przesłuchanie stawił się z Osiny swoim samochodem pokonując kilkanaście kilometrów ruchliwą drogą krajową nr 6.

Więcej…

Groźna kolizja na 3 Maja

Do groźnej w skutkach kolizji doszło dziś na ulicy 3 mają. Około godziny 11.00 zderzyły się tam dwa auta, a kierująca jednym z nich kobieta została przetransportowana śmigłowcem do szpitala w Szczecinie.

 

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca jednego z samochodów wykonywał manewr wyprzedzania zakończony zderzeniem z nadjeżdżającym z przeciwnej strony autem. Siedząca za kierownicą jednego z pojazdów kobieta ma złamaną nogą i została przetransportowana śmigłowcem do szpitala przy ulicy Unii Lubelskiej.

Więcej…

Motocyklista potrącił pieszego

Kierowca motocykla marki suzuki potrącił pieszego, który z urazem kręgosłupa trafił do szpitala.

 

Do zdarzenia doszło wczoraj w godzinach popołudniowych w okolicy miejscowości Sikorki pod Nowogardem. Jak ustaliła policja motocyklista jadący łukiem drogi nie dostosował prędkości, zjechał na przeciwległy pas po czym potrącił idącego poboczem pieszego.

Więcej…

Więcej artykułów…

Reklama
Reklama