Kronika policyjna

Dachował lanosem

Wczoraj wieczorem samochód daewoo lanos dachował, a jego kierowca w stanie ciężkim trafił do szpitala.

 

Doi zdarzenia doszło około godziny 19.20 na drodze łączącej krajową szóstkę z miejscowością Bodzęcin. Policja otrzymała informację, że w leżącym na poboczu samochodzie daewoo lanos znajduje się nieprzytomny mężczyzna. Wezwany śmigłowiec medyczny w stanie ciężkim przetransportował go do szpitala w Szczecinie.

Więcej…

Wjechali pod ciężarówkę

Trzech mężczyzn trafiło do szpitala w wyniku wypadku do którego doszło wczoraj w rejonie Restauracji 15 południk.

 

Do zdarzenia doszło około godziny 15.30. Drogą prowadzącą w kierunku Osiny samochodem ford courier jechało trzech mężczyzn. Jeden z nich przewożony był w części bagażowej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że chcieli przejechać przez drogę krajową nr 6 by dostać się na teren leżącej po drugiej stronie Restauracji 15 południk. Manewr ten nie powiódł się.

Więcej…

Bójka gimnazjalistek

Jedna dziewczynka trafiła do szpitala z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu -taki jest efekt wczorajszej bójki gimnazjalistek.

 

Do zdarzenia doszło około godziny 14.00 przy ulicy 3 mają w okolicy solarium. Policja została powiadomiona przez nieznaną osobę, że we wskazanym przez nią miejscu bije się grupa gimnazjalistek.

Więcej…

Audi z fałszywymi rejestracjami

Bez prawa jazdy, bez oc i z rejestracjami innego samochodu jechał wczoraj samochodem marki audi pewna kobieta.

 

Policja zatrzymała kierowany przez nią pojazd na drodze Nowogard -Długołęka. Po stwierdzeniu tych wszystkich uchybień audi został odholowany na policyjny parking.

Więcej…

Włamanie do szpitala

Sporych rozmiarów kasa pancerna padła łupem złodziei, którzy wczoraj włamali się do nowogardzkiego szpitala.

 

Złodzieje dostali się do wnętrza przez okno piwnicy. Po przeszukaniu pomieszczeń znaleźli kasę pancerną wielkości 120x50x40 cm , znieśli ją piętro niżej po czym wyrzucili przez okno i w całości wywieźli w nieustalonym kierunku. Ich łupem padła również walizka do przewożenia wartościowych przedmiotów oraz telefon komórkowy. Traty oszacowano wstępnie na 5 tys. zł.

Więcej…

Więcej artykułów…

Zaloguj się

Reklama
Reklama