Kronika policyjna

Znaleziono kradzione drzewo

Skradzione drzewo na terenie trzech posesji ujawnili policjanci i funkcjonariusze nowogardzkiej Straży Leśnej. Ich wspólnie akcje mają być kontynuowane.

 

Akcja przeprowadzono wczoraj. Policjanci i strażnicy kontrolowali tereny leśne w okolicy Maszewa i Nowogardu. Dokładnie kontrolowano wybrane zabudowania gospodarcze w okolicznych wsiach. Na terenie trzech z nich ujawniono stosy drewna, na które właściciele nie mieli wykupionych obowiązkowych asygnat. Drewno olchowe, brzozowe i bukowe było już porąbane w klocki i polana, złożone i przygotowane do spalenia.

Więcej…

Włamanie do stacji paliw

Na 7 tys. zł wycenił swoje straty właściciel jednej z nowogardzkich stacji paliw. Wczoraj należące do niego pomieszczenie gospodarcze odwiedzili włamywacze.

 

Sprawcy przepiłowali kłódkę i z pomieszczenia wynieśli trzy dystrybutory, dwa komputery stacjonarne, monitor, drukarkę oraz dokumentację dotyczącą prowadzonej przez niego działalności.

Więcej…

Trzech pijanych rowerzystów

Trzech pijanych rowerzystów zatrzymali w miniony weekend nowogardzcy policjanci.

 

Pierwszego zatrzymano w piątek w Grabinie. Jadący jednośladem Stanisław S. miał w wydychanym powietrzu 2,39 promila alkoholu.

Więcej…

Wpadli włamywacze

Policja zatrzymała szajkę włamywaczy. Wpadli oni podczas rutynowej kontroli policji.

 

W piątek około godziny 20.00 patrol policji zatrzymał volkswagena golfa. W jego wnętrzu zauważyli torby, w których znajdowały się papierosy i artykuły spożywcze. Okazało się, ze pochodzą one z włamania do sklepu w Ostromicach w gminie Wolin.

Więcej…

Dachował lanosem

Wczoraj wieczorem samochód daewoo lanos dachował, a jego kierowca w stanie ciężkim trafił do szpitala.

 

Doi zdarzenia doszło około godziny 19.20 na drodze łączącej krajową szóstkę z miejscowością Bodzęcin. Policja otrzymała informację, że w leżącym na poboczu samochodzie daewoo lanos znajduje się nieprzytomny mężczyzna. Wezwany śmigłowiec medyczny w stanie ciężkim przetransportował go do szpitala w Szczecinie.

Więcej…

Więcej artykułów…

Zaloguj się

Reklama
Reklama