Kronika policyjna

Bójka gimnazjalistek

Jedna dziewczynka trafiła do szpitala z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu -taki jest efekt wczorajszej bójki gimnazjalistek.

 

Do zdarzenia doszło około godziny 14.00 przy ulicy 3 mają w okolicy solarium. Policja została powiadomiona przez nieznaną osobę, że we wskazanym przez nią miejscu bije się grupa gimnazjalistek.

Więcej…

Włamanie do szpitala

Sporych rozmiarów kasa pancerna padła łupem złodziei, którzy wczoraj włamali się do nowogardzkiego szpitala.

 

Złodzieje dostali się do wnętrza przez okno piwnicy. Po przeszukaniu pomieszczeń znaleźli kasę pancerną wielkości 120x50x40 cm , znieśli ją piętro niżej po czym wyrzucili przez okno i w całości wywieźli w nieustalonym kierunku. Ich łupem padła również walizka do przewożenia wartościowych przedmiotów oraz telefon komórkowy. Traty oszacowano wstępnie na 5 tys. zł.

Więcej…

Tanie elektronarzędzia

Tanie elektronarzędzia oferowali mężczyźni narodowości romskiej jednemu z mieszkańców okolic Nowogardu. Ten nie skorzystał z okazji i powiadomił policję.

 

Do zdarzenia doszło wczoraj w Miętnie. Z relacji zgłaszającego wynika, że mężczyźni poruszający się czarnym BMW oferowali mu piły, szlifierki i inne elektronarzędzia po niezwykle atrakcyjnych cenach. Ten wolał nie kupować podejrzanego sprzętu i postanowił powiadomić policję.

Więcej…

Młodociani włamywacze

Dwóch nieletnich chłopców dokonało wczoraj włamania do garażu, jednak szybko znaleźli się w rękach policji.

 

Włamanie zauważyła właścicielka garażu. Złodzieje wybili szybę i w ten sposób dostali się do środka. Z pomieszczenia skradziono piłę druty miedziane i blachy.

Więcej…

Kontrolowali krajową szóstkę

Ponad sto pojazdów skontrolowali wczoraj policjanci patrolujący przede wszystkim drogę krajową nr 6 między Goleniowem a Nowogardem.

 

Policjanci z goleniowskiej drogówki wsparci przez Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej w Szczecinie sprawdzali prędkość i sposób wyprzedzania, które są głównymi przyczynami wypadków. Łącznie skontrolowano 126 pojazdów nakładając 31 mandatów na łączną sumę 8600 zł.

Więcej…

Więcej artykułów…

Zaloguj się

Reklama
Reklama