Kronika policyjna

Tragedia w Węgorzycach

80-letni mężczyzna utonął wczoraj w swoim stawku rybnym

 

Do tragedii doszło w Węgorzycach około godziny 14.00. Mężczyzna czyścił swój stawek rybny, znajdujący si w okolicy jego domu. Gdy około 14.20 jego żona poszła sprawdzić postępy prac znalazła ciało mężczyzny.

Więcej…

Kolejne samobójstwo

Kolejny mieszkaniec naszego miasta zdecydował się na desperacki krok pozbawiając się życia.

 

Zwłoki mężczyzny znaleziono wczoraj w piwnicy jednego z bloków przy ulicy Leśnej. Miał on 39 lat. Policja wykluczyła działanie osób trzecich.

Więcej…

Pijany zakłócał mszę

Pijany mężczyzna spożywał alkohol i zakłócał mszę w nowogardzkim kościele.

 

Zdarzenie miało miejsce o godzinie 12.45 w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Nowogardzie. Sebastian L. spożywał w czasie mszy alkohol i zachowując się niestosownie przeszkadzał innym wiernym.

Więcej…

Fala pijanych kierowców

Troje pijanych kierowców, dwóch mężczyzn i jedną kobietę, zatrzymali w miniony weekend nowogardzcy policjanci.

 

Pierwszy została zatrzymany w piątek około godziny 18.30. Piotr K. miał 1,25 promila alkoholu i w tym stanie zdecydował się na przejażdżkę rowerem ulicą Wojska Polskiego.

Więcej…

34 mandaty w jedno popołudnie

Po raz kolejny wzmożone kontrole na krajowej szóstce przeprowadziła goleniowska drogówka i po raz kolejny posypało się sporo mandatów.

 

Wczoraj pięć patroli policyjnych w tym jeden wyposażony w wideorejestrator wyruszyły na krajową szóstkę by kontrolować odcinek tej drogi między Goleniowem a Nowogardem. Do tego w kilku punktach rozstawiono fotoradar.

Więcej…

Więcej artykułów…