Kronika policyjna

Transit ucieka, vectra na poboczu

Spokojny weekend zanotowała nowogardzka policja. Dali o sobie znać przede wszystkim kierowcy, również nietrzeźwi.

 

W piątek na stacji paliw HL kierowca forda transita uderzył w samochód marki isuzu po czym uciekł z miejsca zdarzenia. Jednak nie daleko, bo chwilę później został zatrzymany przez policjantów z Płotów. Został ukarany mandatem wysokości 500 zł.

Więcej…

Znaleziono ciało zaginionego mężczyzny

Ciało zaginionego tydzień temu mieszkańca miejscowości Węgorza znaleziono w okolicy Osiny. Lekarz stwierdził, że przyczyną śmierci było wychłodzenie organizmu.

 

Około tygodnia temu mężczyzna wyjechał do Osiny, do apteki po lekarstwa. W drodze powrotnej zawitał do sklepu w Kikorzach i sprzedawczyni widziała go jako ostatnia. Policja rozpoczęła poszukiwania m.in. z użyciem śmigłowca. Do poszukiwań włączyli się sąsiedzi zaginionego mężczyzny.

Więcej…

Podpalenie altanki?

Wczoraj w kompleksie działek przy ulicy Poniatowskiego doszczętnie spłonęła drewniana altanka.

 

Do zdarzenia doszło około godziny 16.00. Altanka nie miała doprowadzonego prądu, przechowywano w niej drewno kominkowe. Policja nie wyklucza podpalenia.

Więcej…

Nowy samochód policji

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image /home/users/nowogardinfo/public_html/nowogardinfo.pl/images/foto/2009/1/kia.jpg

Więcej…Nowogardzcy policjanci otrzymali nowy radiowóz. Od dziś ulicami miasta i okolic jeździć będzie srebrno -niebieska kia cee'd.

 

Koszt zakupu auta wyniósł około 60 tys. zł. Pieniądze pochodziły z funduszu modernizacji policji. Nowogardzki radiowóz jest jednym z trzech nowych aut, jaki otrzymali policjanci z powiatu goleniowskiego. Podobne auto trafiło do Maszewa, a funkcjonariusze ze Stepnicy otrzymali nowego terenowego nissana pathfindera. Ten samochód kosztował około 160 tys. zł. Uroczystość przekazania aut odbyła się w szkole w Stepnicy.

Więcej…

Trzy osoby ciężko ranne w wypadku autobusu

Dziewieć osób w tym trzy ciężko zostało rannych w wypadku autobusu, do którego doszło dziś rano. Większość z nich to mieszkanki podnowogardzkich miejscowości wracające z nocnej zmiany z zakładu Superfish w Kukini koło Kołobrzegu.

Jadący w kierunku Nowogardu autobus przewoził osiem pracownic tej firmy. Na prostym odcinku drogi między miejscowościami Wierzchy i Truskolas pojazd wpadł w poślizg, zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Wszystkie osoby jadące autobusem zostały ranne, trzy z nich ciężko.

Więcej…

Więcej artykułów…

Zaloguj się

Reklama
Reklama