Kronika policyjna

Policja podsumowała rok

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image /home/users/nowogardinfo/public_html/nowogardinfo.pl/images/foto/2009/2/odprawa.jpg

Więcej…Spadek przestępstw, w tym kryminalnych, ale i niestety wykrywalności, wzrost liczby wypadków drogowych i ich ofiar śmiertelnych -tak wyglądał rok 2008 w statystykach goleniowskiej policji.

 

Dziś w nowej siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie odbyła się roczna odprawa policji. Jak co roku pojawiło się mnóstwo zaproszonych gości z sądu, prokuratury, pozostałych służb mundurowych oraz przedstawiciele samorządów wśród których znalazł się burmistrz Kazimierz Ziemba.

Gospodarzem spotkania był komendant powiatowy insp. Leszek Skotnicki, który przedstawił najważniejszą część spotkania czyli podsumowanie ubiegłego roku w statystycznych słupkach. Według tych danych liczba przestępstw spadła z 2277 w roku 2007 do 2040 w roku 2008. 30 procent ich zostało popełnionych na terenie działania nowogardzkiej policji.

Więcej…

Uwaga oszustka

Blisko 3 tys. zł straciła mieszkanka Nowogardu po wpuszczeniu do swego mieszkania nieznanej młodej kobiety.

 

Kobieta podawała się za pracownika ZUS. Po jej wyjściu właścicielka mieszkania zorientowała się, że straciła 2786 zł.

Więcej…

Samobójstwo na Warszawskiej

69-letnia mieszkanka ulicy Warszawskiej popełniła w sobotę samobójstwo.

 

Policja otrzymała zgłoszenie w godzinie 20.20. Rodzina znalazła ciało kobiety, która targnęła się na życie wieszając się.

Więcej…

I znowu śmierć na drodze

28-letnia kobiet poniosła śmierć na miejscu a jej 2-letnia córeczka trafiła do szpitala w wyniku wypadku do jakiego doszło wczoraj w okolicy Wierzbięcina.

 

Do wypadku doszło wczoraj o godzinie 12.25. Jadąca peugeotem 28-letnia Ewelina S. z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechała na pobocze i uderzyła w przydrożne drzewo. Kobieta zginęła na miejscu. Jadąca z nią 2-letnia dziewczynka z ciężkimi obrażeniami ciała została przetransportowana śmigłowcem do szpitala w Szczecinie.

Więcej…

Kryminalny weekend: Kobieta z czterema promilami

Trzy włamania do samochodów i awanturująca się kobieta mająca we krwi blisko cztery promila alkoholu -tak wyglądał miniony weekend według policyjnych kartotek.

 

W nocy z piątku na sobotę włamano się do volkswagena golfa zaparkowanego przy ulicy Zacisznej. Złodzieje skradli panel radioodtwarzacza wartości 400 zł. Tej samej nocy włamano się do mazdy 626 stojącej przy ulicy Żeromskiego. W tym przypadku skradziono radioodtwarzacz. Właściciel oszacował swoje starty na 200 zł.

Więcej…

Więcej artykułów…

Zaloguj się

Reklama
Reklama