Kronika policyjna

Włamanie do stacji paliw

Na 7 tys. zł wycenił swoje straty właściciel jednej z nowogardzkich stacji paliw. Wczoraj należące do niego pomieszczenie gospodarcze odwiedzili włamywacze.

 

Sprawcy przepiłowali kłódkę i z pomieszczenia wynieśli trzy dystrybutory, dwa komputery stacjonarne, monitor, drukarkę oraz dokumentację dotyczącą prowadzonej przez niego działalności.

Więcej…

Wpadli włamywacze

Policja zatrzymała szajkę włamywaczy. Wpadli oni podczas rutynowej kontroli policji.

 

W piątek około godziny 20.00 patrol policji zatrzymał volkswagena golfa. W jego wnętrzu zauważyli torby, w których znajdowały się papierosy i artykuły spożywcze. Okazało się, ze pochodzą one z włamania do sklepu w Ostromicach w gminie Wolin.

Więcej…

Dachował lanosem

Wczoraj wieczorem samochód daewoo lanos dachował, a jego kierowca w stanie ciężkim trafił do szpitala.

 

Doi zdarzenia doszło około godziny 19.20 na drodze łączącej krajową szóstkę z miejscowością Bodzęcin. Policja otrzymała informację, że w leżącym na poboczu samochodzie daewoo lanos znajduje się nieprzytomny mężczyzna. Wezwany śmigłowiec medyczny w stanie ciężkim przetransportował go do szpitala w Szczecinie.

Więcej…

Trzech pijanych rowerzystów

Trzech pijanych rowerzystów zatrzymali w miniony weekend nowogardzcy policjanci.

 

Pierwszego zatrzymano w piątek w Grabinie. Jadący jednośladem Stanisław S. miał w wydychanym powietrzu 2,39 promila alkoholu.

Więcej…

Wjechali pod ciężarówkę

Trzech mężczyzn trafiło do szpitala w wyniku wypadku do którego doszło wczoraj w rejonie Restauracji 15 południk.

 

Do zdarzenia doszło około godziny 15.30. Drogą prowadzącą w kierunku Osiny samochodem ford courier jechało trzech mężczyzn. Jeden z nich przewożony był w części bagażowej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że chcieli przejechać przez drogę krajową nr 6 by dostać się na teren leżącej po drugiej stronie Restauracji 15 południk. Manewr ten nie powiódł się.

Więcej…

Więcej artykułów…

Zaloguj się

Reklama
Reklama