Kronika policyjna

Trzech pijanych rowerzystów

Trzech pijanych rowerzystów zatrzymali w miniony weekend nowogardzcy policjanci.

 

Pierwszego zatrzymano w piątek w Grabinie. Jadący jednośladem Stanisław S. miał w wydychanym powietrzu 2,39 promila alkoholu.

Więcej…

Dachował lanosem

Wczoraj wieczorem samochód daewoo lanos dachował, a jego kierowca w stanie ciężkim trafił do szpitala.

 

Doi zdarzenia doszło około godziny 19.20 na drodze łączącej krajową szóstkę z miejscowością Bodzęcin. Policja otrzymała informację, że w leżącym na poboczu samochodzie daewoo lanos znajduje się nieprzytomny mężczyzna. Wezwany śmigłowiec medyczny w stanie ciężkim przetransportował go do szpitala w Szczecinie.

Więcej…

Audi z fałszywymi rejestracjami

Bez prawa jazdy, bez oc i z rejestracjami innego samochodu jechał wczoraj samochodem marki audi pewna kobieta.

 

Policja zatrzymała kierowany przez nią pojazd na drodze Nowogard -Długołęka. Po stwierdzeniu tych wszystkich uchybień audi został odholowany na policyjny parking.

Więcej…

Wjechali pod ciężarówkę

Trzech mężczyzn trafiło do szpitala w wyniku wypadku do którego doszło wczoraj w rejonie Restauracji 15 południk.

 

Do zdarzenia doszło około godziny 15.30. Drogą prowadzącą w kierunku Osiny samochodem ford courier jechało trzech mężczyzn. Jeden z nich przewożony był w części bagażowej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że chcieli przejechać przez drogę krajową nr 6 by dostać się na teren leżącej po drugiej stronie Restauracji 15 południk. Manewr ten nie powiódł się.

Więcej…

Bójka gimnazjalistek

Jedna dziewczynka trafiła do szpitala z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu -taki jest efekt wczorajszej bójki gimnazjalistek.

 

Do zdarzenia doszło około godziny 14.00 przy ulicy 3 mają w okolicy solarium. Policja została powiadomiona przez nieznaną osobę, że we wskazanym przez nią miejscu bije się grupa gimnazjalistek.

Więcej…

Więcej artykułów…

Zaloguj się

Reklama
Reklama