Kronika policyjna

Policyjna pogoń ulicami miasta

Potrącony policjant i rozbite auta -tak wyglądała wczorajsza pogoń policji za uciekającym autem.

 

Wczoraj około godziny 18.00 w rejonie ulicy Sienkiewicza policjanci zauważyli poruszającego się bez świateł drogowych opla vectrę. Zdecydowali się skontrolować auto, ale kierowca nie reagował na sygnały policjantów i podjął próbę ucieczki.

Więcej…

Weekend nowogardzkiej policji

Seria włamań do hurtowni, pijana 14-latka i zadymienie w jednym z domów -tak wyglądał weekend nowogardzkiej policji.

 

W piątek anonimowa osoba powiadomiła policję o dymie, który pojawił się w jednym z domów przy ulicy Kwietniowej. Przybyły na miejsce patrol policji potwierdził zdarzenia, a dwie osoby znajdujące się wewnątrz budynku zostały odwiezione do szpitala na obserwację.

Więcej…

Włamanie na terenie zakładu biopaliw

Pracownicy jednej z firm pracującej przy budowie zakładu biopaliw zgłosili włamanie do zajmowanych przez siebie pomieszczeń.

 

Złodzieje wyłamali blachę z drzwi wejściowych do pomieszczenia magazynowego i skradli przewody elektryczne. Ich wartość oszacowano na 7 tys. zł

Więcej…

Pijani rowerzyści w Węgorzy

Dwóch pijanych rowerzystów zatrzymali policjanci patrolujący miejscowość Węgorza.

Około godziny 15.00 zatrzymali do kontroli Norberta P. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna wsiadł na swój jednoślad mają w wydychanym powietrzu około 2,2 promila alkoholu.

Więcej…

Policja podsumowała rok

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image /home/users/nowogardinfo/public_html/nowogardinfo.pl/images/foto/2009/2/odprawa.jpg

Więcej…Spadek przestępstw, w tym kryminalnych, ale i niestety wykrywalności, wzrost liczby wypadków drogowych i ich ofiar śmiertelnych -tak wyglądał rok 2008 w statystykach goleniowskiej policji.

 

Dziś w nowej siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie odbyła się roczna odprawa policji. Jak co roku pojawiło się mnóstwo zaproszonych gości z sądu, prokuratury, pozostałych służb mundurowych oraz przedstawiciele samorządów wśród których znalazł się burmistrz Kazimierz Ziemba.

Gospodarzem spotkania był komendant powiatowy insp. Leszek Skotnicki, który przedstawił najważniejszą część spotkania czyli podsumowanie ubiegłego roku w statystycznych słupkach. Według tych danych liczba przestępstw spadła z 2277 w roku 2007 do 2040 w roku 2008. 30 procent ich zostało popełnionych na terenie działania nowogardzkiej policji.

Więcej…

Więcej artykułów…

Zaloguj się

Reklama
Reklama