Kronika policyjna

Uwaga na fałszywych kontrolerów

Na terenie Goleniowa pojawili się fałszywi kontrolerzy energii elektrycznej wyłudzający pieniądze. Policja apeluje o czujność i prosi o kontakt ewentualne ofiary.

 

Na terenie Goleniowa pojawiły się dwie osoby podające się za kontrolerów energii elektrycznej operatora Enea, rejon dystrybucji Goleniów. Osoby te stwierdzając wykrycie nielegalnego poboru energii elektrycznej wyłudzają pieniądze od lokatorów sprawdzanych mieszkań.

Więcej…

Policyjna pogoń ulicami miasta

Potrącony policjant i rozbite auta -tak wyglądała wczorajsza pogoń policji za uciekającym autem.

 

Wczoraj około godziny 18.00 w rejonie ulicy Sienkiewicza policjanci zauważyli poruszającego się bez świateł drogowych opla vectrę. Zdecydowali się skontrolować auto, ale kierowca nie reagował na sygnały policjantów i podjął próbę ucieczki.

Więcej…

Pijani rowerzyści w Węgorzy

Dwóch pijanych rowerzystów zatrzymali policjanci patrolujący miejscowość Węgorza.

Około godziny 15.00 zatrzymali do kontroli Norberta P. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna wsiadł na swój jednoślad mają w wydychanym powietrzu około 2,2 promila alkoholu.

Więcej…

Weekend nowogardzkiej policji

Seria włamań do hurtowni, pijana 14-latka i zadymienie w jednym z domów -tak wyglądał weekend nowogardzkiej policji.

 

W piątek anonimowa osoba powiadomiła policję o dymie, który pojawił się w jednym z domów przy ulicy Kwietniowej. Przybyły na miejsce patrol policji potwierdził zdarzenia, a dwie osoby znajdujące się wewnątrz budynku zostały odwiezione do szpitala na obserwację.

Więcej…

Włamanie na terenie zakładu biopaliw

Pracownicy jednej z firm pracującej przy budowie zakładu biopaliw zgłosili włamanie do zajmowanych przez siebie pomieszczeń.

 

Złodzieje wyłamali blachę z drzwi wejściowych do pomieszczenia magazynowego i skradli przewody elektryczne. Ich wartość oszacowano na 7 tys. zł

Więcej…

Więcej artykułów…

Zaloguj się

Reklama
Reklama