Kronika policyjna

Audi z fałszywymi rejestracjami

Bez prawa jazdy, bez oc i z rejestracjami innego samochodu jechał wczoraj samochodem marki audi pewna kobieta.

 

Policja zatrzymała kierowany przez nią pojazd na drodze Nowogard -Długołęka. Po stwierdzeniu tych wszystkich uchybień audi został odholowany na policyjny parking.

Więcej…

Bójka gimnazjalistek

Jedna dziewczynka trafiła do szpitala z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu -taki jest efekt wczorajszej bójki gimnazjalistek.

 

Do zdarzenia doszło około godziny 14.00 przy ulicy 3 mają w okolicy solarium. Policja została powiadomiona przez nieznaną osobę, że we wskazanym przez nią miejscu bije się grupa gimnazjalistek.

Więcej…

Młodociani włamywacze

Dwóch nieletnich chłopców dokonało wczoraj włamania do garażu, jednak szybko znaleźli się w rękach policji.

 

Włamanie zauważyła właścicielka garażu. Złodzieje wybili szybę i w ten sposób dostali się do środka. Z pomieszczenia skradziono piłę druty miedziane i blachy.

Więcej…

Włamanie do szpitala

Sporych rozmiarów kasa pancerna padła łupem złodziei, którzy wczoraj włamali się do nowogardzkiego szpitala.

 

Złodzieje dostali się do wnętrza przez okno piwnicy. Po przeszukaniu pomieszczeń znaleźli kasę pancerną wielkości 120x50x40 cm , znieśli ją piętro niżej po czym wyrzucili przez okno i w całości wywieźli w nieustalonym kierunku. Ich łupem padła również walizka do przewożenia wartościowych przedmiotów oraz telefon komórkowy. Traty oszacowano wstępnie na 5 tys. zł.

Więcej…

Tanie elektronarzędzia

Tanie elektronarzędzia oferowali mężczyźni narodowości romskiej jednemu z mieszkańców okolic Nowogardu. Ten nie skorzystał z okazji i powiadomił policję.

 

Do zdarzenia doszło wczoraj w Miętnie. Z relacji zgłaszającego wynika, że mężczyźni poruszający się czarnym BMW oferowali mu piły, szlifierki i inne elektronarzędzia po niezwykle atrakcyjnych cenach. Ten wolał nie kupować podejrzanego sprzętu i postanowił powiadomić policję.

Więcej…

Więcej artykułów…

Zaloguj się

Reklama
Reklama