Kronika policyjna

Fala pijanych kierowców

Troje pijanych kierowców, dwóch mężczyzn i jedną kobietę, zatrzymali w miniony weekend nowogardzcy policjanci.

 

Pierwszy została zatrzymany w piątek około godziny 18.30. Piotr K. miał 1,25 promila alkoholu i w tym stanie zdecydował się na przejażdżkę rowerem ulicą Wojska Polskiego.

Więcej…

Pijany zakłócał mszę

Pijany mężczyzna spożywał alkohol i zakłócał mszę w nowogardzkim kościele.

 

Zdarzenie miało miejsce o godzinie 12.45 w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Nowogardzie. Sebastian L. spożywał w czasie mszy alkohol i zachowując się niestosownie przeszkadzał innym wiernym.

Więcej…

Na bani kierował ruchem

Najpierw w godzinach szczytu zatarasował ruch w centrum miasta, później próbował rozładować korek kierując ruchem, a wszystko to robił w stanie wskazującym.

 

Wczoraj około godziny 14.40 na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Sądowej kierujący ciągnikiem z przyczepą mężczyzna wykonał nieprawidłowy manewr i przewożona przez niego ziemia wysypała się na jezdnię w centrum miasta. Kierowca ciągnika postanowił więc pomóc pozostałym kierowcom i zabrał się za kierowanie ruchem.

Więcej…

34 mandaty w jedno popołudnie

Po raz kolejny wzmożone kontrole na krajowej szóstce przeprowadziła goleniowska drogówka i po raz kolejny posypało się sporo mandatów.

 

Wczoraj pięć patroli policyjnych w tym jeden wyposażony w wideorejestrator wyruszyły na krajową szóstkę by kontrolować odcinek tej drogi między Goleniowem a Nowogardem. Do tego w kilku punktach rozstawiono fotoradar.

Więcej…

Dwa włamania w dwa dni

W ciągu ostatnich dwóch dni w naszym mieście dokonano dwóch włamań do domków jednorodzinnych.

 

Pierwszego dokonano we wtorek przy ulicy Armii Krajowej. Złodzieje weszli do środka przez okno w piwnicy wynosząc laptop i inne przedmioty o łącznej wartości 6,3 tys. zł.

Więcej…

Więcej artykułów…

Zaloguj się

Reklama
Reklama