Kronika policyjna

Młodociani włamywacze

Dwóch nieletnich chłopców dokonało wczoraj włamania do garażu, jednak szybko znaleźli się w rękach policji.

 

Włamanie zauważyła właścicielka garażu. Złodzieje wybili szybę i w ten sposób dostali się do środka. Z pomieszczenia skradziono piłę druty miedziane i blachy.

Więcej…

Tanie elektronarzędzia

Tanie elektronarzędzia oferowali mężczyźni narodowości romskiej jednemu z mieszkańców okolic Nowogardu. Ten nie skorzystał z okazji i powiadomił policję.

 

Do zdarzenia doszło wczoraj w Miętnie. Z relacji zgłaszającego wynika, że mężczyźni poruszający się czarnym BMW oferowali mu piły, szlifierki i inne elektronarzędzia po niezwykle atrakcyjnych cenach. Ten wolał nie kupować podejrzanego sprzętu i postanowił powiadomić policję.

Więcej…

Włamanie przy Dąbrowszczaków

Blisko 3 tysiące złotych skradli włamywacze, którzy dostali się do jednego z budynków przy ulicy Dąbrowszczaków.

 

Złodzieje po wypchnięciu okna piwnicznego na zapleczu budynku, w którym znajduje się bar i sklep mięsny. Z kasy baru skradli 1300 zł natomiast ze sklepu wzięli 1600 zł i artykuły mięsne.

Więcej…

Kontrolowali krajową szóstkę

Ponad sto pojazdów skontrolowali wczoraj policjanci patrolujący przede wszystkim drogę krajową nr 6 między Goleniowem a Nowogardem.

 

Policjanci z goleniowskiej drogówki wsparci przez Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej w Szczecinie sprawdzali prędkość i sposób wyprzedzania, które są głównymi przyczynami wypadków. Łącznie skontrolowano 126 pojazdów nakładając 31 mandatów na łączną sumę 8600 zł.

Więcej…

Spokojny weekend

Według policyjnych kartotek miniony weekend należał do spokojnych. Nie licząc fałszerzy pieniędzy zatrzymano tylko jednego pijanego kierowcę i sprawcę drobnej kradzieży.

 

W sobotę w Czermnicy policjanci postanowili skontrolować samochód marki renault. Siedzący za jego kierownicą Krzysztof O. miał w wydychanym powietrzu około 1,3 promila alkoholu.

Więcej…

Więcej artykułów…

Zaloguj się

Reklama
Reklama