Kronika policyjna - NowogardInfo - pierwszy nowogardzki portal informacyjny

Nowy radiowóz dla policji

Więcej…

Nowogardzka policja wzbogaciła się o nowy radiowóz w połowie zakupiony ze środków gminnych.

Nowy radiowóz, który będą mieli do swojej dyspozycji pełniące w naszym mieście funkcjonariusze policji to volkswagen T7

Więcej…

Weekend w kinie

Więcej…

Trzy tytuły oferuje do obejrzenia w najbliższy weekend nowogardzkie kino. Coś dla siebie znajdą zarówno dzieci i dorośli, w tym również ci, którzy od kina oczekują mocnych wrażeń.

Rysio jest wróblem przygarniętym przez parę bocianów. Kiedy przybrani rodzice migrują do Afryki, bohater, przekonany, że też jest bocianem, wyrusza ich śladem w pełną przygód podróż, korzystając z wszelkich możliwych środków transportu.

Więcej…

Odpowie za włamanie i uszkodzenie 21 pojazdów

Więcej…

Policjanci z Nowogardu zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie ponad 20 samochodów. Sprawca wybijał szyby w napotkanych na swej drodze pojazdach. Wandal na swym koncie ma również włamanie do sklepu. Za swoje czyny odpowie przed sądem. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Do uszkodzeń mienia doszło w nocy z 04 na 05 kwietnia na terenie Nowogardu. Policjanci przyjęli zgłoszenie o 21 przypadkach zdewastowanych pojazdów, stojących na parkingach i ulicach miasta. Większość aut miała wybite szyby.

Więcej…

Dodatkowe patrole na ulicach miasta

Więcej…

Od listopada na ulicach Nowogardu można zobaczyć dodatkowe patrole policji. Wszystko dzięki temu, że nowogardzka policję wsparli funkcjonariusze, przechodzący etap adaptacji zawodowej, po zakończonym szkoleniu podstawowym.

Do służby w ramach stażu adaptacyjnego skierowanych zostało ośmiu policjantów. Sześciu z nich skierowano z jednostek garnizonu zachodniopomorskiego zaś dwóch policjantów Oddziału Prewencji ze Szczecina.

Więcej…

Policja apeluje

Więcej…

Pamiętajmy o bezdomnych. W związku ze zbliżającym się sezonem zimowym musimy pamiętać, że są wśród nas potrzebujący, osoby bezdomne, dla których nadchodzi ciężki okres.

Okres zimy, niskie temperatury stanowią dla nich śmiertelne zagrożenie. Dlatego też apelujemy do wszystkich mieszkańców, aby nie przechodzić obojętnie obok osób bezdomnych lub znajdujących się pod wpływem alkoholu, które nie mają gdzie się schronić.

Więcej…

Więcej artykułów…

Strona 1 z 59

pierwsza
poprzednia
1