Weekend w kinie

LOGO NOWE pion

Trzy tytuły oferuje do obejrzenia w najbliższy weekend nowogardzkie kino. Coś dla siebie znajdą zarówno dzieci i dorośli, w tym również ci, którzy od kina oczekują mocnych wrażeń.

Rysio jest wróblem przygarniętym przez parę bocianów. Kiedy przybrani rodzice migrują do Afryki, bohater, przekonany, że też jest bocianem, wyrusza ich śladem w pełną przygód podróż, korzystając z wszelkich możliwych środków transportu.

Towarzyszą mu nowi przyjaciele - ekscentryczna sowa i narcystyczna papuga, która marzy o karierze gwiazdy disco.

Projekcja: piątek – niedziela godz. 16.00.

Dim lights

Pikantnie romantyczna komedia o singlach i miłości, której lepiej nie mieszać z nimfomanią, dietą wege, ani zbyt szybkim zakochaniem! O uczucia jednej z pięknych bohaterek (w tej roli Tatiana Pauhofová znana polskim widzom z miniserialu Gorejący krzew Agnieszki Holland oraz produkcji Janosik. Prawdziwa historia) powalczy dwóch amantów polskiego kina – Michał Żebrowski i Paweł Deląg. Film na podstawie bestsellerowej serii książek Evy Urbaníkovej.

Projekcja: piątek – niedziela godz. 18.00.

Dim lights

Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia 18-letniego Teksańczyka, Johnny’ego Franka Garretta, skazanego na karę śmierci za brutalny gwałt i morderstwo zakonnicy. Chłopak do końca utrzymuje, że jest niewinny, rzucając klątwę na wszystkich, którzy mieli jakikolwiek związek z niesprawiedliwym wyrokiem. Wkrótce po egzekucji zaczynają ginąć ludzie zamieszani w sprawę. Film twórcy 30 dni mroku: Czas ciemności. W rolach głównych znany z seriali Mentalista i Shameless – Niepokorni Mike Doyle, kojarzona z serii Mad Men Erin Cummings oraz gwiazda Dextera Sean Patrick Flanery.

Projekcja: piątek – niedziela godz. 20.00.

Dim lights